One Love Festival 17 Temmuz'da - Grup uçak bileti , Otobüs kiralama , Gezi turları , Transfer Hizmeti - GrupBileti.Com

One Love Festival 17 Temmuz'da

 
GRUP UÇAK BİLETİ TALEBİ İÇİN TIKLAYIN
 

 

 Birçok müzik türüne ev sahipliği yapan One Love Festival, 17 Temmuz Pazar günü Parkorman’da gerçekleşecek. 3 farklı sahnede 10 yabancı, 9 yerli sanatçı ve grubu ağırlamaya hazırlanan festival, katılımcılarına gün boyu kesintisiz eğlence sunacak.


Türkiye’nin en uzun soluklu şehir festivali One Love Festival, 15. yılını kutluyor. Her yıl olduğu gibi bu yıl da müzik dünyasının en çok konuşulan isimlerini bir araya getirmeye hazırlanan One Love Festival, müziğin birçok türüne ev sahipliği yapacak. 

Festivalde, Two Doors Cinema Club, Django Django, Balthazar, Arthur Beatrice, Kalben,Umut Adan, Klangkarussel, Ben Pearce, HVOB, Sofi Tukker, Men With a Plan ve Akın Sevgör, Butch, Andrea Oliva, Cervus, Alican, İlker Aksungar ve Shangri-la gibi isimler yer alacak.

Müzikseverlerin her yıl sabırsızlıkla beklediği One Love, bugüne kadar 100'den fazla grup ve bin 600'den fazla sanatçıyı 220 bini aşkın müzikseveri ağırladı. 
 

____________www.grupbileti.com________________

Seyahate gitmek isteyen grubunuz grupbileti.com dan nasıl faydalanabilir , Grup olarak bir Seyahat etmeye karar verdiniz ve otobüs kiralamanız gerekiyor.En Ucuz fiyata İstediğiniz boyutta otobüs kiralama konusunda yapmanız gereken Otobüs Kiralama Talep Formunu doldurmalısınız.. Toplu olarak yapacağınız seyahati uçak ile gerçekleştirecekseniz yine yapmanız gereken sadece Grup Uçak Bileti Talep Formunu doldurmaktır. www.grupbileti.com Yurtiçi ve Yurtdışı Tüm tatil planlarınızda Grup Uçak Bileti temin etmek için hizmetinizdeyiz , Formu doldurmadan Whatsapp whatsapp iletisim tan bize ulaşabilirsiniz.Tekli Olarak Uçak bileti almayı düşünüyorsanız en Ucuz Uçak biletini www.ucakbiletiall.net sitemizden alabilirsiniz

 

 

Birçok müzik türüne ev sahipliği yapan One Love Festival, 17 Temmuz Pazar günü Parkorman’da gerçekleşecek.
Etiketler » İstanbul Grup Uçak Bileti   » İstanbul Toplu Uçak Bileti   » İstanbul Grup Uçak Rezervasyonu  
Google ARA: One Love Festival 17 Temmuz'da


Haberler