Vizesiz seyahat olacak mı? . - Grup uçak bileti , Otobüs kiralama , Gezi turları , Transfer Hizmeti - GrupBileti.Com

Vizesiz seyahat olacak mı? .

 
GRUP UÇAK BİLETİ TALEBİ İÇİN TIKLAYIN
 

 

Brüksel'de temaslarda bulunan Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ve AB Bakanı Ömer Çelik, AB Komisyonu'nun Birinci Başkan Yardımcısı Frans Timmermans ile görüştü. Görüşmede vize serbestisi konusu ele alındı.
 
Görüşmenin, son derece olumlu ve yapıcı geçtiği belirtildi. Vize serbestisinde eksik kalan beş kriterden Terörle Mücadele Kanunu'nda değişiklik hariç, diğerlerinde çok ciddi yakınlaşmalar sağlandı.
 
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, görüşmede, Türkiye'nin şu anda birçok terör örgütüyle aynı anda mücadele ettiğine dikkat çekti. AB'nin bunu anlayışla karşılaması gerektiğini söyledi.
 
Taraflar, Terörle Mücadele Kanunu'nda değişiklik konusunu neticelendirmek için, yeni bir toplantı yapma kararı aldı
 
Bu arada Avrupa Birliği Komisyonu, Türkiye'deki Suriyeli sığınmacıları desteklemek için taahhüt ettiği fonun 2 milyar avroluk kısmını, temmuz ayının sonuna kadar serbest bırakmayı hedefliyor. Şimdiye kadar fonun 150 milyon euroluk kısmı çeşitli projeler için onay aldı ve 105 milyon euroluk ödeme gerçekleştirildi.
 
.
 

____________www.grupbileti.com________________

Seyahate gitmek isteyen grubunuz grupbileti.com dan nasıl faydalanabilir , Grup olarak bir Seyahat etmeye karar verdiniz ve otobüs kiralamanız gerekiyor.En Ucuz fiyata İstediğiniz boyutta otobüs kiralama konusunda yapmanız gereken Otobüs Kiralama Talep Formunu doldurmalısınız.. Toplu olarak yapacağınız seyahati uçak ile gerçekleştirecekseniz yine yapmanız gereken sadece Grup Uçak Bileti Talep Formunu doldurmaktır. www.grupbileti.com Yurtiçi ve Yurtdışı Tüm tatil planlarınızda Grup Uçak Bileti temin etmek için hizmetinizdeyiz , Formu doldurmadan Whatsapp whatsapp iletisim tan bize ulaşabilirsiniz.Tekli Olarak Uçak bileti almayı düşünüyorsanız en Ucuz Uçak biletini www.ucakbiletiall.net sitemizden alabilirsiniz

 

 

Türkiye ve Avrupa Birliği, vize serbestisi konusunu görüştü. Görüşmenin olumlu geçtiği belirtildi. Taraflar kalan beş kriterden biri olan Terörle Mücadele Kanunu'nda değişiklik konusunu neticelendirmek için yeni bir toplantı yapma kararı aldı. .
Etiketler » Avrupa Grup Uçak Bileti al   » Avrupa Toplu Uçak Bileti   » Grup Uçak Bileti Rezervasyonu  
Google ARA: Vizesiz seyahat olacak mı? .


Haberler