Kazakistan'da Türk Halk Müziği Festivali - Grup uçak bileti , Otobüs kiralama , Gezi turları , Transfer Hizmeti - GrupBileti.Com

Kazakistan'da Türk Halk Müziği Festivali

 
GRUP UÇAK BİLETİ TALEBİ İÇİN TIKLAYIN
 

 

Kazakistan'da Türkçe konuşan ülkelerden çok sayıda sanatçı Türk Halk Müziği Festivalinde bir araya geldi.
 
Opera ve Bale Tiyatrosunda, Astana'nın başkent ilan edilişinin 18. yıl dönümü kutlama programları kapsamında gerçekleştirilen festivale Azerbaycan, Özbekistan, Kırgızistan, Türkiye, Türkmenistan ve İran'ın yanı sıra Altay, Hakas halklarından sanatçılar katıldı.
 
Sanatçıların kendi halklarına özgü milli enstrümanlarda çaldıkları ezgi ve söyledikleri şarkılar izleyiciler tarafından beğeniyle alkışlandı.
 
Festivalde Türkiye'yi temsil eden sanatçı Burcu Karadağ, festivalin çok nadir bir etkinlik olduğunu belirterek, "Şu ana kadar dünyanın birçok ülkesinde Türkiye'yi temsil ettim ama ilk defa bu kadar Türk kültürünün bir arada olduğu bir organizasyonda yer alıyorum ve Kazakistan'ın bu özel gününde ülkemi temsil etmekten çok mutluyum. İnşallah bu festival ileride de devam edecektir." dedi.
 
Kazakistan'a ilk defa geldiğini ve insanları sevdiğini dile getiren Karadağ, "Bu kadar modern ve muhteşem bir şehir olduğunu bilseydim kesinlikle daha önce de gelirdim. Daha önce gelmediğim için pişmanım." İfadesini kullandı.
 
Kazakistan Cumhurbaşkanı Nursultan Nazarbayev'in doğum günü olan 6 Temmuz'da, Astana'nın başkent ilan edilişi çeşitli kültürel etkinliklerle kutlanıyor.
.
 

____________www.grupbileti.com________________

Seyahate gitmek isteyen grubunuz grupbileti.com dan nasıl faydalanabilir , Grup olarak bir Seyahat etmeye karar verdiniz ve otobüs kiralamanız gerekiyor.En Ucuz fiyata İstediğiniz boyutta otobüs kiralama konusunda yapmanız gereken Otobüs Kiralama Talep Formunu doldurmalısınız.. Toplu olarak yapacağınız seyahati uçak ile gerçekleştirecekseniz yine yapmanız gereken sadece Grup Uçak Bileti Talep Formunu doldurmaktır. www.grupbileti.com Yurtiçi ve Yurtdışı Tüm tatil planlarınızda Grup Uçak Bileti temin etmek için hizmetinizdeyiz , Formu doldurmadan Whatsapp whatsapp iletisim tan bize ulaşabilirsiniz.Tekli Olarak Uçak bileti almayı düşünüyorsanız en Ucuz Uçak biletini www.ucakbiletiall.net sitemizden alabilirsiniz

 

 

Kazakistan'da Türkçe konuşan ülkelerden çok sayıda sanatçı Türk Halk Müziği Festivalinde bir araya geldi.
Etiketler » Kazakistan Grup Uçak Bileti al   » Kazakistan Grup Uçak Rezervasyonu   » Kazakistan Toplu Uçak Bileti al  
Google ARA: Kazakistan'da Türk Halk Müziği Festivali


Haberler