İskele Belediyesi Halk Dansları Festivali’nin galası yapıldı - Grup uçak bileti , Otobüs kiralama , Gezi turları , Transfer Hizmeti - GrupBileti.Com

İskele Belediyesi Halk Dansları Festivali’nin galası yapıldı

 
GRUP UÇAK BİLETİ TALEBİ İÇİN TIKLAYIN
 

 

İskele Belediyesi’nden yapılan açıklamaya göre, Açık Hava Kültür Merkezi’nde yer alan 21. Uluslararası İskele Belediyesi Halk Dansları Festivali’nin galasında toplam 10 dalda ödül verilirken, Türkiye birincilik yanında koreografi ödülü de aldı.

Festivalde diğer dallarda ödül alan ülkeler ise şöyle:

Jüri Özel Ödülü – Bulgaristan, İskele Özel Ödülü – Çek Cumhuriyeti, Otantik Grup Ödülü – Kanada(Filipinler), Halk Ödülü – Çek Cumhuriyeti, Festival Ödülü – Bulgaristan ve En İyi Performans Ödülü – Kolombiya.

Organizasyonluğunu Kuzey Kıbrıs Halk Dansları Federasyonu Başkanı, İskele Halk Dansları Ekibi Yönetmeni ve CIOFF KKTC Başkanı Özlem Kadirağa’nın yaptığı organizasyonda,  KKTC ve Türkiye’nin yanı sıra Kanada (Filipinler) Kolombiya, Bulgaristan ve ÇEK Cumhuriyeti ekipleri gösteri sundu.

Organizasyonun jürisi Tanju Hastunç, Adem Öksüzoğlu, Üney Bensel, Sibel Sezer, Salahi Döşemeci, Sadiye Desdur, Evrim Kayıkçı, Savaş Tuğsavul ve Dilara Korahan’dan oluştu.

Geceyi, İskele Belediye Başkanı Hasan Sadıkoğlu, Gençlik Dairesi Müdürü Gencay Eroğlu, CIOFF KKTC Başkanı Özlem Kadirağa, CIOFF Türkiye Başkanı Savaş Tuğsavul, CIOFF Türkiye Genel Sekreteri Muammer Arslan, CIOFF Bulgaristan Başkanı Emil Pavlov, Uluslararası Halk Sanatları Organizasyonu Türkiye Başkanı Faruk Alkaya ve İskele Belediyesi meclis üyeleri, belediye çalışanları ve vatandaşlar izledi.

Etkinlikte sahne alan Mustafa Kubbittin de şarkılarıyla galaya renk kattı.

 
.
 

____________www.grupbileti.com________________

Seyahate gitmek isteyen grubunuz grupbileti.com dan nasıl faydalanabilir , Grup olarak bir Seyahat etmeye karar verdiniz ve otobüs kiralamanız gerekiyor.En Ucuz fiyata İstediğiniz boyutta otobüs kiralama konusunda yapmanız gereken Otobüs Kiralama Talep Formunu doldurmalısınız.. Toplu olarak yapacağınız seyahati uçak ile gerçekleştirecekseniz yine yapmanız gereken sadece Grup Uçak Bileti Talep Formunu doldurmaktır. www.grupbileti.com Yurtiçi ve Yurtdışı Tüm tatil planlarınızda Grup Uçak Bileti temin etmek için hizmetinizdeyiz , Formu doldurmadan Whatsapp whatsapp iletisim tan bize ulaşabilirsiniz.Tekli Olarak Uçak bileti almayı düşünüyorsanız en Ucuz Uçak biletini www.ucakbiletiall.net sitemizden alabilirsiniz

 

 

Geleneksel İskele Festivali kapsamında bu yıl 21’ncisi düzenlenen Uluslararası İskele Belediyesi Halk Dansları Festivali’nin galası dün gece gerçekleşti.
Etiketler » Kıbrıs Grup Uçak Bileti   » En Ucuz Grup Uçak Bileti   » Kıbrıs İçin Toplu Uçak Bileti al  
Google ARA: İskele Belediyesi Halk Dansları Festivali’nin galası yapıldı


Haberler