Londra’da 27. Day-Mer Festivali coşkusu - Grup uçak bileti , Otobüs kiralama , Gezi turları , Transfer Hizmeti - GrupBileti.Com

Londra’da 27. Day-Mer Festivali coşkusu

 
GRUP UÇAK BİLETİ TALEBİ İÇİN TIKLAYIN
 

 

Day-Mer 27. Kültür Sanat Festivali binlerce kişinin katıldığı park şenliği ile son buldu.

Türk-Kürt Toplumu Dayanışma Merkezi Day-Mer’in her yıl geleneksel olarak gerçekleştirdiği kültür sanat festivalinin 27’ncisi yine dolu dolu geçti.

Farklı toplumları ve kültürleri bir araya getirmeyi başaran festival, aynı zamanda Hackney bölgesinin devam etmekte olan en eski festivali olma özelliğini taşıyor.

Haftalar öncesinden başlayan festivalin bu yıl ki programında paneller, çocuklar ve gençler için özel düzenlenen şenlikler, resim sergisi, çocuklar ve yetişkinler için tiyatro gösterileri, konserler ve Clissold Park’ta gerçekleşen park şenliği vardı.

Binlerce kişinin katıldığı park şenliğinde İngiltere İşçi Partisi Lideri Jeremy Corbyn, EMEK Partisi Genel Başkanı Selma Gürkan, Gazeteci yazar Fehim Taştekin, NUT Öğretmenler Sendikası Lideri Christine Blower, Harringey Belediye Başkanı Ali Gül Özbek ve çeşitli sendikalarla sivil toplum kurumlarının temsilcileri de yer aldı.

Festivale çocuklar, gençler ve kadınlardan oluşan halk dansları ekipleri yapmış oldukları gösterilerle renk katarken, sahne alan ses sanatçıları Şevval Sam ve Canan Sağar ile müzik grupları Sudden Exit ve Avesta alanı dolduran kalabalığı coşturdu.

Kurulan stantlarda Anadolu mutfağının seçme lezzetlerini yeme şansı yakalayan katılımcılar, farklı kurumların stantlarını gezme fırsatını da elde ettiler.

 
.
 

____________www.grupbileti.com________________

Seyahate gitmek isteyen grubunuz grupbileti.com dan nasıl faydalanabilir , Grup olarak bir Seyahat etmeye karar verdiniz ve otobüs kiralamanız gerekiyor.En Ucuz fiyata İstediğiniz boyutta otobüs kiralama konusunda yapmanız gereken Otobüs Kiralama Talep Formunu doldurmalısınız.. Toplu olarak yapacağınız seyahati uçak ile gerçekleştirecekseniz yine yapmanız gereken sadece Grup Uçak Bileti Talep Formunu doldurmaktır. www.grupbileti.com Yurtiçi ve Yurtdışı Tüm tatil planlarınızda Grup Uçak Bileti temin etmek için hizmetinizdeyiz , Formu doldurmadan Whatsapp whatsapp iletisim tan bize ulaşabilirsiniz.Tekli Olarak Uçak bileti almayı düşünüyorsanız en Ucuz Uçak biletini www.ucakbiletiall.net sitemizden alabilirsiniz

 

 

Day-Mer 27. Kültür Sanat Festivali binlerce kişinin katıldığı park şenliği ile son buldu.
Etiketler » İngiltere Grup Uçak Bileti   » İngiltere Grup Uçak Rezervasyonu   » İngiltere Toplu Uçak Bileti Al  
Google ARA: Londra’da 27. Day-Mer Festivali coşkusu


Haberler