Aydın'da Uluslararası Yoga Festivali - Grup uçak bileti , Otobüs kiralama , Gezi turları , Transfer Hizmeti - GrupBileti.Com

Aydın'da Uluslararası Yoga Festivali

 
GRUP UÇAK BİLETİ TALEBİ İÇİN TIKLAYIN
 
Uluslararası Yoga Federasyonu ve Yoga Academy işbirliğiyle düzenlenen ''Uluslararası Yoga Festivali'' Aydın'da başladı.
Didim ilçesi Akbük Mahallesi'nde bir otelde başlayan festivale, yurt dışından çok sayıda yoga tutkunu katıldı.
Uluslararası Yoga Federasyonu Başkanı Akif Manaf,  yaptığı açıklamada, her ay farklı bir şehirde düzenlenen festivalin, dünyanın çeşitli ülkelerinden yoga severlerin katılımıyla geniş kapsamlı yapıldığını belirterek, festivalın 6 gün süreceğini ve yaklaşık 30 teknik çalışmanın hayata geçeceğini söyledi.
Yoganın bir spor olduğunu, kesinlikle dinsel hiçbir şey içermediğini, insanların mutlu ve sağlıklı olması için gayret ettiklerini kaydeden Manaf, olumsuzluklara rağmen Türkiye'de düzenledikleri festivalin uluslararası boyuta taşınması için çalışmalar yürüttüklerine işaret etti.
İnsanların barış ve mutluluk içinde yaşamasını istediklerine dikkati çeken Manaf, sözlerine şöyle devam etti:
"Federasyonumuz 100'den fazla ülkede yoga eğitimi veriyor. Bunların içinde yoga eğitmenliği eğitimi de var. Rusya, Çin hatta Hindistan'dan bile eğitim için talepler var. Türkiye son 10 yıldır ciddi bir başarı elde etti. Hızla ilerlemeye başladı. Dünyanın her yerinden insanlar Türkiye'ye yoga yapmaya geliyor. Önemli bir yol alındı bu konuda. Yogada dünyada ilk 3'teyiz diyebiliriz. Birinci sırada ABD, ikinci sırada Kanada, üçüncü sırada ise Türkiye yer alıyor."
Festivallerde dans ve konserlerin de olacağını söyleyen Manaf, dünyada ilk kez yoga koreografisi yarışmasının düzenleneceğini de sözlerine ekledi.
.
 

____________www.grupbileti.com________________

Seyahate gitmek isteyen grubunuz grupbileti.com dan nasıl faydalanabilir , Grup olarak bir Seyahat etmeye karar verdiniz ve otobüs kiralamanız gerekiyor.En Ucuz fiyata İstediğiniz boyutta otobüs kiralama konusunda yapmanız gereken Otobüs Kiralama Talep Formunu doldurmalısınız.. Toplu olarak yapacağınız seyahati uçak ile gerçekleştirecekseniz yine yapmanız gereken sadece Grup Uçak Bileti Talep Formunu doldurmaktır. www.grupbileti.com Yurtiçi ve Yurtdışı Tüm tatil planlarınızda Grup Uçak Bileti temin etmek için hizmetinizdeyiz , Formu doldurmadan Whatsapp whatsapp iletisim tan bize ulaşabilirsiniz.Tekli Olarak Uçak bileti almayı düşünüyorsanız en Ucuz Uçak biletini www.ucakbiletiall.net sitemizden alabilirsiniz

 

 

Uluslararası Yoga Federasyonu Başkanı Manaf: "Yogada dünyada ilk 3’teyiz diyebiliriz. Birinci sırada ABD, ikinci sırada Kanada, üçüncü sırada ise Türkiye yer alıyor" "Türkiye son 10 yıldır ciddi bir başarı elde etti. Hızla ilerlemeye başladı. Dünyanın her yerinden insanlar Türkiye’ye yoga yapmaya geliyor"
Etiketler » Aydın Grup Uçak Bileti Al   » Aydın Grup Uçak Rezervasyonu   » Aydın Toplu Uçak Bileti Al  
Google ARA: Aydın'da Uluslararası Yoga Festivali


Haberler