Mağusa Kültür, Sanat ve Turizm Festivali yarın başlıyor - Grup uçak bileti , Otobüs kiralama , Gezi turları , Transfer Hizmeti - GrupBileti.Com

Mağusa Kültür, Sanat ve Turizm Festivali yarın başlıyor

 
GRUP UÇAK BİLETİ TALEBİ İÇİN TIKLAYIN
 

Açıklamaya göre, Festival kapsamında, 9 Temmuz akşamı Othello Kalesi’nde  Gazimağusa Belediye Tiyatrosu’nun Kanaviçe adlı oyunu sahnelenecek.

11 Temmuz Akşamı Salamis Antik Tiyatro’da, Oğuzhan Koç sahne alacak. 13 Temmuz’da Bob Marley’in oğlu Julian Marley’in konseri gerçekleşecek. 15 Temmuz’da Lefkoşa Belediye Tiyatrosunun Bozan Oratoryosu izleyiciyle buluşacak. Volkan Konak 18 Temmuz’da Salamis Antik Tiyaro’da olacak. 19 Temmuz’da İstanbul Meydan Sahnesi’nin Pijamalı Adamlar oyunu seyirci ile buluşacak. 21 Temmuz’da Pink Martini festivalde yer alacak. 22 Temmuz’da Tolga Erzurumlu Othello Kalesi’nde vereceği konserle festivale  katılacak. 25 Temmuz’da Koray Avcı Salamis Antik Tiyatro’da olacak. 26 Temmuz’da Süleyman Akosman A Chunk Of Funk projesiyle Othello Kalesi’nde konser verecek. 28 Temmuz’da Los Vivancos Flamenco topluluğu gösterisiyle festivalin finalini yapacak.

Festivalin açılış etkinliği olan “Ozan Orhon ve Muhteşem 90’lar Konseri” ücretsiz olacak.

Kanaviçe ve Pijamalı Adamlar Oyunu, Tolga Erzurumlu Konseri, Achunk Of Funk by Süleyman Akosman konseri 10 TL; Oğuzhan Koç, Volkan Konak ve Koray Avcı konserleri 20 TL; Julian Marley, Pink Martini ve Los Vivancos konserleri 30 TL ücretle izlenebilecek.

Uluslararası Mağusa Kültür sanat ve Turizm Festivali’nin kombine biletleri de var. Kombine biletler 150 TL’den satışa sunuldu.

Festival biletleri Gazimağusa Belediyesi Halkla İlişkiler, Deniz Plazalar’dan ve etkinlik girişlerinden temin edilebilir. Festival ile ilgili ayrıntılı bilgilere Gazimağusa Belediyesinin internet sitesi www.magusa.org adresinden ulaşılabilir.

____________www.grupbileti.com________________

Seyahate gitmek isteyen grubunuz grupbileti.com dan nasıl faydalanabilir , Grup olarak bir Seyahat etmeye karar verdiniz ve otobüs kiralamanız gerekiyor.En Ucuz fiyata İstediğiniz boyutta otobüs kiralama konusunda yapmanız gereken Otobüs Kiralama Talep Formunu doldurmalısınız.. Toplu olarak yapacağınız seyahati uçak ile gerçekleştirecekseniz yine yapmanız gereken sadece Grup Uçak Bileti Talep Formunu doldurmaktır. www.grupbileti.com Yurtiçi ve Yurtdışı Tüm tatil planlarınızda Grup Uçak Bileti temin etmek için hizmetinizdeyiz , Formu doldurmadan Whatsapp whatsapp iletisim tan bize ulaşabilirsiniz.Tekli Olarak Uçak bileti almayı düşünüyorsanız en Ucuz Uçak biletini www.ucakbiletiall.net sitemizden alabilirsiniz

 

 

Uluslararası Mağusa Kültür, Sanat ve Turizm Festivali yarın başlıyor. Festival, saat 21.30’da, Namık Kemal Meydanı’nda yer alacak Ozan Orhon konseriyle başlayacak. Festivalle ilgili açıklama yapan Gazimağusa Belediyesi, 28 Temmuz’a kadar sürecek Festivalin diğer etkinliklerinin Othello Kalesi ve Salamis Antik Tiyatro mekanlarında gerçekleştirileceğini ve başlama saatlerinin 21:30 olacağını belirtti.
Etiketler » Kıbrıs Grup Uçak Bileti   » En Ucuz Grup Uçak Bileti   » Kıbrıs İçin Toplu Uçak Bileti al  
Google ARA: Mağusa Kültür, Sanat ve Turizm Festivali yarın başlıyor


Haberler