Doğa ve müziği bir araya getiren festival: Balaton Sound - Grup uçak bileti , Otobüs kiralama , Gezi turları , Transfer Hizmeti - GrupBileti.Com

Doğa ve müziği bir araya getiren festival: Balaton Sound

 
GRUP UÇAK BİLETİ TALEBİ İÇİN TIKLAYIN
 
Macaristan’ın en büyük müzik festivali Balaton Sound çarşamba günü Orta Avrupa’nın en büyük gölü Balaton kıyısında başladı. Bu yıl 10. kez düzenlenen festivale yaklaşık 170-180 bin kişinin katılması bekleniyor. Göl kenarındaki eşsiz konumuyla müzik ve doğayı bir araya getiren festival her yıl müzikseverlere unutulmaz anlar yaşatıyor.
 
5 gün sürecek olan festival kapsamında 10 sahnede yüzlerce sanatçı müziksevelerin karşısına çıkacak.
 
Balaton Sound Festivali’ne Avrupa’nın diğer ülkelerinden ilgi de her geçen gün biraz daha artıyor. Komşu ülkelerin yanı sıra Belçikalı ve Hollandalılar da festivale rağbet ediyor.
 
2012 yılında Avrupa’nın en iyi orta ölçekli festivali ödülünü alan Baraton Sound Festivali son yıllarda seyirci kitlesini önemli oranda geliştirdi.

____________www.grupbileti.com________________

Seyahate gitmek isteyen grubunuz grupbileti.com dan nasıl faydalanabilir , Grup olarak bir Seyahat etmeye karar verdiniz ve otobüs kiralamanız gerekiyor.En Ucuz fiyata İstediğiniz boyutta otobüs kiralama konusunda yapmanız gereken Otobüs Kiralama Talep Formunu doldurmalısınız.. Toplu olarak yapacağınız seyahati uçak ile gerçekleştirecekseniz yine yapmanız gereken sadece Grup Uçak Bileti Talep Formunu doldurmaktır. www.grupbileti.com Yurtiçi ve Yurtdışı Tüm tatil planlarınızda Grup Uçak Bileti temin etmek için hizmetinizdeyiz , Formu doldurmadan Whatsapp whatsapp iletisim tan bize ulaşabilirsiniz.Tekli Olarak Uçak bileti almayı düşünüyorsanız en Ucuz Uçak biletini www.ucakbiletiall.net sitemizden alabilirsiniz

 

 

Etiketler » Macaristan Grup Uçak Bileti Al   » Macaristan Grup Uçak Rezervasyonu   » Macaristan Toplu Uçak Bileti al  
Google ARA: Doğa ve müziği bir araya getiren festival: Balaton Sound


Haberler