Kırkpınar El Sanatları Festivali - Grup uçak bileti , Otobüs kiralama , Gezi turları , Transfer Hizmeti - GrupBileti.Com

Kırkpınar El Sanatları Festivali

 
GRUP UÇAK BİLETİ TALEBİ İÇİN TIKLAYIN
 
Sapanca Belediye Başkanlığı’nın himayesinde, Kırkpınar Açıkhava Tiyatrosu Sanat Derneği’nin organizatörlüğünde hazırlanan 5’inci Kırkpınar El Sanatları Festivali-SanatFest  yoğun katılımcıyla Kırkpınar Futbol Sahası’nda açıldı. Açılışa Sapanca Kaymakamı Süleyman Yıldırım, Sapanca Belediye Başkanı Doç. Dr. Aydın Yılmazer, AKP İlçe Başkanı Nazmi Bostancı, İlçe Emniyet Müdürü Orhan Yıldırım, İlçe Milli Eğitim Müdürü Nuri Dede, Belediye Başkan Yardımcıları Özcan Yavuz ile Osman Gür, AKP Belediye Meclis Üyeleri İsa Sezer, Mümin Kamil Pir, Ayşe Kösemen, Günnur Çelik, AKP Sapanca Kadın Kolları Başkanı Hatice Şahinoğlu ve davetliler katıldı.
KATILIMCI SAYISI
150’den fazla standın açıldığı festivalde ilk olarak Bağdat Caddesi’nden festival alanına kadar bir müzik topluluğu eşliğinde kortej yürüyüşü gerçekleştirildi. Fuarın açılışının ardından katılımcılar tüm stantları gezdi. Bu yıl ki festivalin katılımcı artışı yönünden memnuniyet verici olduğunu ifade eden Başkan Yılmazer, Sapanca’nın benzer etkinliklerle artık bir marka şehir olma yolunda ilerlediğini, ilçe bazında düzenlenen kültürel ve sanatsal etkinliklerle Sapanca’nın adının ülke genelinde de çok önemli etkinliklerle yaygınlaştığını belirtti.
 
Sapanca Belediye Başkanlığının desteğiyle Kırkpınar Açıkhava Tiyatrosu Sanat Derneğince bu yıl 5'incisi gerçekleştirilen Kırkpınar El Sanatları Festivali, düzenlenen kortej yürüyüşüyle başladı.
 
Kırkpınar Futbol Sahası'nda açılan ve 150'den fazla standın bulunduğu festival öncesi, Bağdat Caddesi'nden festival alanına bando eşliğinde kortej yürüyüşü gerçekleştirildi.
 
Kortej yürüyüşünde, protokol üyeleri, Sapanca Off-Road kulübü arazi araçları, sporcular, çok sayıda vatandaş ve çocuklar yer aydı.
 
Kaymakam Süleyman Yıldırım, Kırkpınar El Sanatları Festivali'nin de bu değere her yıl büyük katkı sağladığını söyledi.
 
Sapanca Belediye Başkanı Doç. Dr. Aydın Yılmazer de Sapanca'nın eğitim, kültür ve turizm şehri olması için her türlü çalışmanın gerçekleştirildiğini bundan sonra da gerçekleştirilmeye devam edeceğini belirtti.
 
Sosyal, kültürel ve eğitim faaliyetlerinin Sapanca için önemine değinen Yılmazer, "İlçenin tanımına ve gelişimine büyük önem veriyoruz. Belediye olarak eğitim faaliyetlerine olan desteğimizin yanında sosyal ve kültürel çalışmalar bizler için büyük önem arz ediyor. Organizasyonda emeği geçen herkese teşekkür ediyorum." diye konuştu.
 
Festivalde konuşmalar sonrası protokol üyeleri katılımcı stantlarını ziyaret etti.
 
5. Kırkpınar El Sanatları Festivali 10 Temmuz'da sona erecek.

____________www.grupbileti.com________________

Seyahate gitmek isteyen grubunuz grupbileti.com dan nasıl faydalanabilir , Grup olarak bir Seyahat etmeye karar verdiniz ve otobüs kiralamanız gerekiyor.En Ucuz fiyata İstediğiniz boyutta otobüs kiralama konusunda yapmanız gereken Otobüs Kiralama Talep Formunu doldurmalısınız.. Toplu olarak yapacağınız seyahati uçak ile gerçekleştirecekseniz yine yapmanız gereken sadece Grup Uçak Bileti Talep Formunu doldurmaktır. www.grupbileti.com Yurtiçi ve Yurtdışı Tüm tatil planlarınızda Grup Uçak Bileti temin etmek için hizmetinizdeyiz , Formu doldurmadan Whatsapp whatsapp iletisim tan bize ulaşabilirsiniz.Tekli Olarak Uçak bileti almayı düşünüyorsanız en Ucuz Uçak biletini www.ucakbiletiall.net sitemizden alabilirsiniz

 

 

Sapanca Belediye Başkanlığının desteğiyle Kırkpınar Açıkhava Tiyatrosu Sanat Derneğince bu yıl 5'incisi gerçekleştirilen Kırkpınar El Sanatları Festivali, düzenlenen kortej yürüyüşüyle başladı.
Etiketler » Sakarya Grup Uçak Bileti   » Sakarya Grup Uçak Rezervasyonu   » Sakarya Toplu Uçak Bileti Al  
Google ARA: Kırkpınar El Sanatları Festivali


Haberler