13. Kemer Altın Nar Kültür ve Sanat Festivali - Grup uçak bileti , Otobüs kiralama , Gezi turları , Transfer Hizmeti - GrupBileti.Com

13. Kemer Altın Nar Kültür ve Sanat Festivali

 
GRUP UÇAK BİLETİ TALEBİ İÇİN TIKLAYIN
 
Kemer Belediyesi tarafından bu yıl 13'ncüsü düzenlenen Altın Nar Kültür ve Sanat Festivali'nde sanatçı Bülent Ersoy konser verdi.
 
Kemer Ralli Alanındaki kortej yürüyüşü, Liman Caddesi'nden Atatürk Bulvarı'na kadar geç saatlere kadar devam etti. Korteje, Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül'ün yanı sıra ünlü sanatçılar Serdar Gökhan, Nuri Alço, Banu Alkan, Serpil Çakmaklı, ve Bahar Öztan da katıldı.
 
Kortej sırasında bölgedeki turistik tesisler ile eğlence merkezlerinin hazırladıkları dans gösterileri ve şovlar renkli görüntüler oluşturdu. Yürüyüşü, yerli ve yabancı turistler ilgiyle izledi.
 
Yürüyüş sonrası ilçe stadında sahneye çıkan sanatçı Hasan Yılmaz, konser verdi. Yaklaşık bir saat sahnede kalan Yılmaz, seslendirdiği oyun havaları ile izleyenlere eğlenceli anlar yaşattı.
 
Daha sonra sanatçı Bülent Ersoy, bir konser verdi. İzleyiciler, yaklaşık 2 saat sahnede kalan Ersoy'un seslendirdiği şarkılara zaman zaman eşlik etti.
 
Ersoy, konseri izleyenlerin ramazan bayramını kutladı. Kemer'e daha önce hiç gelmediğini ifade eden Ersoy, ilçede evi olmadığını belirterek, ev satın almak istediğini söyledi. Kemer'den ev aldıktan sonra bol bol alışveriş yapacağını da aktaran Ersoy, sanata ve sanatçıya destek veren herkese teşekkür etti.
 
Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül ise festivalin bu yıl on üçüncüsünü düzenlemelerinden dolayı mutlu olduklarını vurguladı. Gül, Kemer'deki turizmi geliştirmek için yurt içi ve yurt dışında fuarlara katıldıklarının altını çizerek festivalin yanı sıra Kemer'de sinema festivali düzenlemek istediklerini anlattı.
 
Festival, yarın sanatçılar Simge ve Mustafa Sandal konserleri ile devam edecek.

_______www.grupbileti.com_______

Seyahate gitmek isteyen grubunuz grupbileti.com dan nasıl faydalanabilir , Grup olarak bir Seyahat etmeye karar verdiniz ve otobüs kiralamanız gerekiyor.En Ucuz fiyata İstediğiniz boyutta otobüs kiralama konusunda yapmanız gereken Otobüs Kiralama Talep Formunu doldurmalısınız.. Toplu olarak yapacağınız seyahati uçak ile gerçekleştirecekseniz yine yapmanız gereken sadece Grup Uçak Bileti Talep Formunu doldurmaktır. www.grupbileti.com Yurtiçi ve Yurtdışı Tüm tatil planlarınızda Grup Uçak Bileti temin etmek için hizmetinizdeyiz , Formu doldurmadan Whatsapp whatsapp iletisim tan bize ulaşabilirsiniz.Tekli Olarak Uçak bileti almayı düşünüyorsanız en Ucuz Uçak biletini www.ucakbiletiall.net sitemizden alabilirsiniz

 

 

Kemer Belediyesi tarafından bu yıl 13'ncüsü düzenlenen Altın Nar Kültür ve Sanat Festivali'nde sanatçı Bülent Ersoy konser verdi.
Etiketler » Antalya Uçak seferleri   » Antalya Uçak bileti fiyatları   » Antalya Uçak bileti al  
Google ARA: 13. Kemer Altın Nar Kültür ve Sanat Festivali


Haberler