Evvel Temmuz Festivali başlıyor - Grup uçak bileti , Otobüs kiralama , Gezi turları , Transfer Hizmeti - GrupBileti.Com

Evvel Temmuz Festivali başlıyor

 
GRUP UÇAK BİLETİ TALEBİ İÇİN TIKLAYIN
 

Hatay ilinin Samandağ ilçesinde gerçekleşen 'Geleneksel Evvel Temmuz Festivali' bu yıl da birçok sanatçı, yazar, akademisyen ve siyasetçiyi konuk ediyor.

Festivali, Samandağ Kalkındırma Derneği ile Akdeniz Dayanışma ve Kültür Derneği birlikte düzenliyor. Evvel Temmuz Festivali; Arapça şarkı yarışması, Arapça tiyatro, Arapça skeç vb. etkinliklerle Arap halkının kendi kültürünü, kendi dilini yaşatmasının da bir dayanağı oluyor.

Bölgenin ve Türkiye’nin sanatçı ve siyasetçilerini bir araya getiren festivalde, aynı zamanda, ülkedeki ve Arap coğrafyasındaki siyasi gelişmeler de ele alınıyor.

Festival ilhamını hasat zamanından alıyor. Her yıl bereket için buluşuluyor. Evvel temmuz (Hasat Bayramı) Bereket Bayramı anlamına geliyor. Evvel Arapça’da bir ve başlangıç anlamında da kullanılıyor.

DEMOKRASİ GÜÇLERİNİN BİRLİĞİ TARTIŞILACAK

Festival kapsamında, demokrasi güçlerinin birliği, ortak bir mücadele cephesi de tartışılacak. Acil talepler etrafında emek, demokrasi ve barış güçlerinin birliği ve bu birlikteliğinin zeminin nasıl olacağı “Diktatörlüğe doğru demokrasi cephesinin önemi ve güncelliği” adlı panelde tartışılacak. Bu panelin katılımcıları HDK Eş Genel Başkanı ve HDP İzmir Miletvekili Ertuğrul Kürkçü, EMEP Genel Başkanı Selma Gürkan ve CHP Denizli Milletvekili İlhan Cihaner olacak.

“Türkiye’de Siyasal Durum ve Yeni Anayasa Tartışmaları” başlıklı söyleşinin konuşmacıları ise Gazetemiz Yazarı Aydın Çubukçu ve HDP Mardin Milletvekili Prof. Mithat Sancar.
Ortadoğu’daki gelişmelerin Türkiye’ye ve Hatay’a yansımaları” adlı panele ise Yazar Faik Bulut ve CHP Hatay Milletvekili Serkan Topal katılıyor.

Evvel Temmuz Festivalinde yerel müzik gruplarının yanı sıra Ferhat Tunç ve Leman Sam konserleri de olacak. 

______www.grupbileti.com______

Seyahate gitmek isteyen grubunuz grupbileti.com dan nasıl faydalanabilir , Grup olarak bir Seyahat etmeye karar verdiniz ve otobüs kiralamanız gerekiyor.En Ucuz fiyata İstediğiniz boyutta otobüs kiralama konusunda yapmanız gereken Otobüs Kiralama Talep Formunu doldurmalısınız.. Toplu olarak yapacağınız seyahati uçak ile gerçekleştirecekseniz yine yapmanız gereken sadece Grup Uçak Bileti Talep Formunu doldurmaktır. www.grupbileti.com Yurtiçi ve Yurtdışı Tüm tatil planlarınızda Grup Uçak Bileti temin etmek için hizmetinizdeyiz , Formu doldurmadan Whatsapp whatsapp iletisim tan bize ulaşabilirsiniz.Tekli Olarak Uçak bileti almayı düşünüyorsanız en Ucuz Uçak biletini www.ucakbiletiall.net sitemizden alabilirsiniz

 

 

Samandağ ilçesinde gerçekleşen 'Geleneksel Evvel Temmuz Festivali' bu yıl da bir çok sanatçı, yazar, akademisyen ve siyasetçiyi konuk ediyor.
Etiketler » Hatay Grup Uçak Bileti al   » Hatay Grup Uçak Rezervasyonu   » Hatay Toplu Uçak Bileti al  
Google ARA: Evvel Temmuz Festivali başlıyor


Haberler