Uluslararası Yoga Festivali Didim’de Yapıldı - Grup uçak bileti , Otobüs kiralama , Gezi turları , Transfer Hizmeti - GrupBileti.Com

Uluslararası Yoga Festivali Didim’de Yapıldı

 
GRUP UÇAK BİLETİ TALEBİ İÇİN TIKLAYIN
 
Uluslararası Yoga Festivali, 5-10 Temmuz tarihlerinde Aydın’ın Didim ilçesinde gerçekleştirildi.
5-10 Temmuz tarihlerinde Didim Akbük’de düzenlenen Uluslararası Yoga Festivali pazar günü sona erdi. İngiltere, İspanya, Almanya, Amerika, Rusya, Hindistan’dan ve yurtiçinden geniş katılımla gerçekleşen Festival’e 6 gün boyunca 300’den fazla Yoga sever katıldı. Uluslararası Yoga Federasyonu Başkanı Akif Manaf’ın katılımıyla gerçekleşen organizasyon sağlık, spor, Yoga koreografileri, dansları ve gösterileriyle doluydu. Didim’in denizi, güneşi, tekne turlarının renklendirdiği Yoga dolu tatil, coşku dolu görüntülere sahne oldu.
Festival kapsamında, Dünya Yoga Koreografi Yarışması da ilk kez uluslararası katılımla Didim’de düzenlendi. Yoga duruşları (Asana) ve dans figürlerinin harmanlandığı birbirinden iddialı, ilginç Yoga koreografileri sunuldu. Yarışmayı ABD Kaliforniya’da uzun süre Yoga yapan bir Türk kızı, Selva Arı kazandı.
Yoga Festivali’nde çakra, nefes, biyoenerji, konsantrasyon, meditasyon, gevşeme, zayıflama çalışmaları sunuldu. Uluslararası Yoga Federasyonu Başkanı Akif Manaf, her ay düzenledikleri Festivallere yurtdışından da büyük talep olduğunu belirterek, “Yoganın fiziksel, zihinsel, duygusal sağlığa büyük katkısı var, düzenli uygulayanlar önce sağlıklarına kavuşuyorlar” dedi.
Akif Manaf, Dünya Yoga Koreografi Yarışmasının önümüzdeki aylarda yapılacak şampiyonaya bir hazırlık olduğunu ifade etti. Manfa, ayrıca Yoganın bir spor dalı olarak olimpiyatlarda da yer alması için çalışmalarda bulunduklarını sözlerine ekledi.

____www.grupbileti.com____

Seyahate gitmek isteyen grubunuz grupbileti.com dan nasıl faydalanabilir , Grup olarak bir Seyahat etmeye karar verdiniz ve otobüs kiralamanız gerekiyor.En Ucuz fiyata İstediğiniz boyutta otobüs kiralama konusunda yapmanız gereken Otobüs Kiralama Talep Formunu doldurmalısınız.. Toplu olarak yapacağınız seyahati uçak ile gerçekleştirecekseniz yine yapmanız gereken sadece Grup Uçak Bileti Talep Formunu doldurmaktır. www.grupbileti.com Yurtiçi ve Yurtdışı Tüm tatil planlarınızda Grup Uçak Bileti temin etmek için hizmetinizdeyiz , Formu doldurmadan Whatsapp whatsapp iletisim tan bize ulaşabilirsiniz.Tekli Olarak Uçak bileti almayı düşünüyorsanız en Ucuz Uçak biletini www.ucakbiletiall.net sitemizden alabilirsiniz

 

 

Uluslararası Yoga Festivali, 5-10 Temmuz tarihlerinde Aydın’ın Didim ilçesinde gerçekleştirildi.
Etiketler » Aydın Grup Uçak Bileti Al   » Aydın Grup Uçak Rezervasyonu   » Aydın Toplu Uçak Bileti Al  
Google ARA: Uluslararası Yoga Festivali Didim’de Yapıldı


Haberler