Dopdolu bir festival Bolu Halkını bekliyor - Grup uçak bileti , Otobüs kiralama , Gezi turları , Transfer Hizmeti - GrupBileti.Com

Dopdolu bir festival Bolu Halkını bekliyor

 
GRUP UÇAK BİLETİ TALEBİ İÇİN TIKLAYIN
 

 

CHP Bolu İl Başkanı Kazım Karsu, Mudurnu 15. Uluslararası İpekyolu Kültür Sanat ve Turizm Festivali'nin Bolu tarihinin en önemli festivallerinden biri olduğunu söyledi. Karsu; “Kosova, Ahıska Türkleri, Somali, Bangladeş, Çad ve Filistin ekiplerinin ağırlanacağı festival 15 Temmuz Cuma Geleneksel Esnaf Duası ile başlayacak. Çankaya Belediyesi HOYTUR, Kartal Belediyesi AGON ve Havsa Belediyesi Halk Dansları Ekiplerinin renk katacağı festivalde her yıl olduğu gibi sünnet şöleni, karakucak güreşleri ve yemek yarışması gibi etkinlikler gerçekleştirecek. 17 Temmuz Pazar Günü Şeyh-ül İmran Anma günü festivalin son gün etkinlikleri arasında yer alıyor. Her kesimden vatandaşımızı Mudurnu Belediyemizin gerçekleştireceği 15. Uluslararası İpekyolu Kültür Sanat ve Turizm Festivaline davet ediyorum” dedi. Festivale CHP Ankara Milletvekili Murat Emir, CHP Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan ve CHP Gaziantep Milletvekili Mehmet Gökdağ’ın katılacağını da sözlerine ekleyen Karsu “Dopdolu bir festival Bolu Halkını bekliyor”  şeklinde konuştu.

     “ULU ÖNDERİMİZİN KENTİMİZE GELİŞİNİN 82’İNCİ YILDÖNÜMÜNÜ COŞKUYLA KUTLAYACAĞIZ”

      CHP Bolu İl Başkanı Kazım Karsu, Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün Bolu’ya gelişinin 82’inci Yıldönümü kutlama etkinliklerine Bolu halkını davet etti. Karsu; “Cumhuriyetimizin Kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün kentimize gelişinin 82’inci Yıldönümünü her yıl olduğu gibi bu yılda büyük bir coşku ile kutlayacağız. 17 Temmuz Pazar günü gerçekleştirilecek olan etkinliklere tüm vatandaşlarımızı davet ediyorum” dedi. 

______www.grupbileti.com______

Seyahate gitmek isteyen grubunuz grupbileti.com dan nasıl faydalanabilir , Grup olarak bir Seyahat etmeye karar verdiniz ve otobüs kiralamanız gerekiyor.En Ucuz fiyata İstediğiniz boyutta otobüs kiralama konusunda yapmanız gereken Otobüs Kiralama Talep Formunu doldurmalısınız.. Toplu olarak yapacağınız seyahati uçak ile gerçekleştirecekseniz yine yapmanız gereken sadece Grup Uçak Bileti Talep Formunu doldurmaktır. www.grupbileti.com Yurtiçi ve Yurtdışı Tüm tatil planlarınızda Grup Uçak Bileti temin etmek için hizmetinizdeyiz , Formu doldurmadan Whatsapp whatsapp iletisim tan bize ulaşabilirsiniz.Tekli Olarak Uçak bileti almayı düşünüyorsanız en Ucuz Uçak biletini www.ucakbiletiall.net sitemizden alabilirsiniz

 

 

CHP Bolu İl Başkanı Kazım Karsu, Mudurnu 15. Uluslararası İpekyolu Kültür Sanat ve Turizm Festivali ile Atatürk’ün Bolu’ya Gelişinin 82.‘inci Yıldönümü Kutlama Etkinliklerine tüm Bolu halkını davet etti.
Etiketler » Bolu Grup Uçak Bileti   » Bolu Grup Uçak Rezervasyonu   » Bolu Toplu Uçak bileti al  
Google ARA: Dopdolu bir festival Bolu Halkını bekliyor


Haberler