Koray Avcı yarın akşam Mağusa Festivali’nde - Grup uçak bileti , Otobüs kiralama , Gezi turları , Transfer Hizmeti - GrupBileti.Com

Koray Avcı yarın akşam Mağusa Festivali’nde

 
GRUP UÇAK BİLETİ TALEBİ İÇİN TIKLAYIN
 

20. Gazimağusa Kültür, Sanat ve Turizm Festivali, yarın Salamis Antik Tiyatro’da Kora Avcı konseriyle devam edecek.

Gazimağusa Belediyesi’nden verilen bilgiye göre, Koray Avcı konseri saat 21.30’da başlayacak.

Festival kapsamında, 26 Temmuz’da Othello Kalesi’nde Süleyman Akosman “A Chunk Of Funk” konseri, 28 Temmuz’da ise Salamis Antik Tiyatro’da “Los Vivancos” Flamenco Topluluğu etkinliklerinden sonra, ertelenen Volkan Konak Konseri 1 Ağustos tarihinde yapılacak.

TOLGA ERZURUMLU KONSERİ BEĞENİYLE İZLENDİ

Öte yandan 20. Gazimağusa Kültür, Sanat ve Turizm Festivali kapsamında önceki akşam Othello Kalesi’nde besteci ve piyanist Tolga Erzurumlu sahne aldı.

Tolga Erzurumlu’nun Othello Kalesi’ndeki performansına yerli ve yabancı müzisyenler de eşlik etti.

Gazimağusa Belediyesi’nden verilen bilgiye göre, konserde baslarda Cahit Kutrafalı yer alırken, Fikri Karayel ve Erkan Erzurumlu da Tolga Erzurumlu’ya eşlik etti.

Konsere sponsor olan Limasol Türk Kooperatif Bankası temsilcisine Gazimağusa Belediye Başkanı İsmail Arter tarafından plaket verildi.

______www.grupbileti.com______

Seyahate gitmek isteyen grubunuz grupbileti.com dan nasıl faydalanabilir , Grup olarak bir Seyahat etmeye karar verdiniz ve otobüs kiralamanız gerekiyor.En Ucuz fiyata İstediğiniz boyutta otobüs kiralama konusunda yapmanız gereken Otobüs Kiralama Talep Formunu doldurmalısınız.. Toplu olarak yapacağınız seyahati uçak ile gerçekleştirecekseniz yine yapmanız gereken sadece Grup Uçak Bileti Talep Formunu doldurmaktır. www.grupbileti.com Yurtiçi ve Yurtdışı Tüm tatil planlarınızda Grup Uçak Bileti temin etmek için hizmetinizdeyiz , Formu doldurmadan Whatsapp whatsapp iletisim tan bize ulaşabilirsiniz.Tekli Olarak Uçak bileti almayı düşünüyorsanız en Ucuz Uçak biletini www.ucakbiletiall.net sitemizden alabilirsiniz

 

 

20. Gazimağusa Kültür, Sanat ve Turizm Festivali, yarın Salamis Antik Tiyatro’da Kora Avcı konseriyle devam edecek.
Etiketler » Kıbrıs Grup Uçak Bileti   » En Ucuz Grup Uçak Bileti   » Kıbrıs İçin Toplu Uçak Bileti al  
Google ARA: Koray Avcı yarın akşam Mağusa Festivali’nde


Haberler