KÜLTÜR FESTİVALİ’NE GÜRAY ATALAY DAMGASI - Grup uçak bileti , Otobüs kiralama , Gezi turları , Transfer Hizmeti - GrupBileti.Com

KÜLTÜR FESTİVALİ’NE GÜRAY ATALAY DAMGASI

 
GRUP UÇAK BİLETİ TALEBİ İÇİN TIKLAYIN
 

Farklı kültürlerin standlarıyla yer aldığı festivalde ünlü Türk müzisyen Güray Atalay ve arkadaşlarının konseri ise festivale damgasını vurdu.

Güray Atalay, birçok dilde seslendirdiği şarkılarla ve sahne performansıyla izleyicileri kendisine hayran bıraktı. Özellikle aranjesi kendisine ait Türkçe şarkıları seslendirince adeta yer yerinden oynadı. „Akdeniz Akşamları“ndan „Oynama Şıkıdım Şıkıdım“ şarkısı, „Ah Bu Hayat Çekilmez“ ve „Fesupanallah“ şarkılarına herkes eşlik etti.

Öte yandan farklı dinlerin din adamları dünya barışı için dualar ettiler. Alman vatandaşlığına gecenlere Belediye Başkanı Alman kimliklerini ve birer plaket verdi.

______www.grupbileti.com______

Seyahate gitmek isteyen grubunuz grupbileti.com dan nasıl faydalanabilir , Grup olarak bir Seyahat etmeye karar verdiniz ve otobüs kiralamanız gerekiyor.En Ucuz fiyata İstediğiniz boyutta otobüs kiralama konusunda yapmanız gereken Otobüs Kiralama Talep Formunu doldurmalısınız.. Toplu olarak yapacağınız seyahati uçak ile gerçekleştirecekseniz yine yapmanız gereken sadece Grup Uçak Bileti Talep Formunu doldurmaktır. www.grupbileti.com Yurtiçi ve Yurtdışı Tüm tatil planlarınızda Grup Uçak Bileti temin etmek için hizmetinizdeyiz , Formu doldurmadan Whatsapp whatsapp iletisim tan bize ulaşabilirsiniz.Tekli Olarak Uçak bileti almayı düşünüyorsanız en Ucuz Uçak biletini www.ucakbiletiall.net sitemizden alabilirsiniz

 

 

Geislingen Enternasyonal Kültür Festivali sevilen mekan Raetschemühle bahçesinde gerçekleşti.
Etiketler » Almanya Grup Uçak Bileti Al   » Almanya Grup Uçak Rezervasyonu   » Almanya Toplu Uçak Bileti Al  
Google ARA: KÜLTÜR FESTİVALİ’NE GÜRAY ATALAY DAMGASI


Haberler