İstanbul Caz Festivali Programında Değişiklik Oldu - Grup uçak bileti , Otobüs kiralama , Gezi turları , Transfer Hizmeti - GrupBileti.Com

İstanbul Caz Festivali Programında Değişiklik Oldu

 
GRUP UÇAK BİLETİ TALEBİ İÇİN TIKLAYIN
 

23. Uluslararası İstanbul Caz Festivali’nde bazı konserler iptal oldu. 25 Temmuz tarihine kadar devamı beklenen konserlerden bazıları iptal edildi. İstanbul Kültür Sanat Vakfı konuyla ilgili olarak son dönemlerde yaşanan gelişmelerin konser programını da etkilediğini ve Festival’e İstanbul’da konser vermek isteyen sanatçılarla devam edeceklerini belirtti.

İptal Konserlerden Bazıları

Cyrus Chestnut ve Buster Williams- 18 Temmuz tarihli konserde Lenny White konsere katılmayacak. Branford Marsalis Quartet with Special Guest Kurt Elling konseri, 19 Temmuz tarihindeki Antonio Sanchez and Migration ve Scofield Mehldau Guiliana konserleri, 20 Temmuz tarihindeki Ernest Ranglin - Friends konseri öncesi The Budos Band sahnesi iptal edildi ve konser yeri değişti.

______www.grupbileti.com______

Seyahate gitmek isteyen grubunuz grupbileti.com dan nasıl faydalanabilir , Grup olarak bir Seyahat etmeye karar verdiniz ve otobüs kiralamanız gerekiyor.En Ucuz fiyata İstediğiniz boyutta otobüs kiralama konusunda yapmanız gereken Otobüs Kiralama Talep Formunu doldurmalısınız.. Toplu olarak yapacağınız seyahati uçak ile gerçekleştirecekseniz yine yapmanız gereken sadece Grup Uçak Bileti Talep Formunu doldurmaktır. www.grupbileti.com Yurtiçi ve Yurtdışı Tüm tatil planlarınızda Grup Uçak Bileti temin etmek için hizmetinizdeyiz , Formu doldurmadan Whatsapp whatsapp iletisim tan bize ulaşabilirsiniz.Tekli Olarak Uçak bileti almayı düşünüyorsanız en Ucuz Uçak biletini www.ucakbiletiall.net sitemizden alabilirsiniz

 

 

23. Uluslararası İstanbul Caz Festivali’nde bazı konserler iptal oldu. 25 Temmuz tarihine kadar devamı beklenen konserlerden bazıları iptal edildi.
Etiketler » İstanbul Grup Uçak Bileti   » İstanbul Toplu Uçak Bileti   » İstanbul Grup Uçak Rezervasyonu  
Google ARA: İstanbul Caz Festivali Programında Değişiklik Oldu


Haberler