Anamur 10. Uluslararası Kültür ve Muz Festivali - Grup uçak bileti , Otobüs kiralama , Gezi turları , Transfer Hizmeti - GrupBileti.Com

Anamur 10. Uluslararası Kültür ve Muz Festivali

 
GRUP UÇAK BİLETİ TALEBİ İÇİN TIKLAYIN
23 Temmuz 2016 Cumartesi Günü saat 14.00’da Ünlüselek Tesisleri sahilinde gerçekleşen sörf yarışlarında yaklaşık 20 sörfçü denizde kıyasıya bir mücadele verdi. Yarışmacılar arasında Anamurlu sanatçı Erdal Güney’de yer alırken erkekler kategorisinde 1. Rahmi Can Özmen 2. Aydın Çelik, Bayanlar kategorisinde 1. Buse Demir 2. Sonay Avşar dereceye girerek altın ödülünü almaya hak kazandı. Yarışma kategori birincilerine Hakem Mehmet Aktaş tarafından Ünlüselek tesislerinde 2 kişilik akşam yemeği hediyesi verilirken altın ödüllerini, festival madalyası ve festival çantalarını yarışmayı izleyen Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe verdi.

Sörf Yarışması sonunda Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe, Festival Tertip Komitesi başkanı Ali Rıza Kiprit, Belediye Başkan Yardımcıları Hüseyin Gürel, Mahmut Kara hakemler, yarışma sponsoru olan Ünlüselek ailesi ve sporcular birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.

Yüzme Yarışması
Cumartesi Günü Saat 15.00’da İskele Meydanında gerçekleşen yüzme yarışmasında bayanlar ve erkekler kategorisinde yaklaşık 50 sporcu kıyasıya bir mücadele sergiledi. Her yaştan yüzücülerin katıldığı yüzme yarışlarında yaklaşık 200 metrelik parkur heyecanlı çekişmelere sahne oldu. Yarışlar sonunda dereceye giren sporculara altın ödülleri Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe tarafından taktim edildi. Son 3 yıldaki gelenek bozulmayarak Mert Doğan yine birincilik ünvanını ele geçirdi. Geçtiğimiz yıl yapılan yarışlarda dereceler alan Yazlıkçı Aktaş Ailesi yine dereceler kazandı. Aktaş ailesi kanoda da dereceler aldı.

Kano Yarışları
23 Temmuz saat 17.00’da dragon çayı Şehit Süleyman Bal Köprüsü (Asma Köprü) gerçekleştirilen kano yarışlarına vatandaşlar büyük ilgi gösterdi. Kano yarışları sonunda dereceye giren sporcular 1. Burak Akyol 2. Fatih Demir’e ödüllerini Festival tertip komitesi başkanı Ali Rıza Kiprit, Belediye Başkan Yardımcıları Hüseyin Gürel, Mahmut Kara verdi.

Aile Dostlarımız Yarışıyor
Cumartesi Saat 18.30’da dragon parkı doğu girişinde gerçekleştirilen, hayvan sevgisini aşılamak için gerçekleştirilen Aile Dostlarımız Yarışıyor etkinliğinde çeşitli cinslerden 30’a yakın köpek, 15’e yakın kedi, 1 tavus kuşu ve 1 saamen keçisi veteriner hekimlerden oluşan jüri tarafından puanlama usulü ile değerlendirildi. Birbirinden güzel evcil hayvanlar yeteneklerini sergiledi. 7 ayrı altın ödülü verildi. 
Yarışlarda yapılan açıklamada bunun bir yarış değil hayvan sevgisini aşılamaya yönelik bir etkinlik olduğu belirtildi.
Yarışlarda 2 Minik kedi yavrusu da sahiplendirildi. Komşu Mağazaları’nın sponsor olduğu Aile Dostlarımız Yarışıyor etkinliğine katılan tüm hayvan sahiplerine festival madalyası ve festival çantası armağan edildi.

Hayvan Ambulansı Tanıtıldı
Aile Dostlarımız Yarışıyor etkinliğinde Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe’nin talebi ile Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz tarafından Anamur’da kalıcı olmak üzere gönderilen Hayvan Ambulansı etkinlik alanında tanıtıldı. Hayvan severler Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz’a ve Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe’ye teşekkürlerini sunarken. Başkan Türe hayvan sahiplerinin hayvan ambulansından Alo 153’ü arayarak ücretsiz faydalanabileceğini açıkladı.

Resim Yarışması
Saat 19.30’da Rauf Denktaş Parkı Anfi Tiyatro’da Mine Sanat Merkezi organizasyonu ve Komşu mağazaları sponsorluğunda gerçekleştirilen resim yapma yarışmasına yaşları 6 ile 12 arasında değişen yaklaşık 60 minik katıldı. Jüri değerlendirmesi sonunda 1. Mustafa Şahin 9 yaş 2. Hayrü Nisa Oktar 8 yaş 3. Ayşe Ceren Arslan 8 yaş oldu. 3 miniğinde yaptığı resimler sergilenmeye değer resimler arasında bulundu. Altın ödüllerinin yanı sıra yarışma birincisine Mine Sanat Merkezi Sahibi Mine Kaplan tarafından bir yıl ücretsiz resim kursu hediyesi verildi.

Masa Tenisi Turnuvası
24 Temmuz 2016 Pazar günü etkinliklerinde saat 14.00’da İskele Meydanında Masa Tenisi Turnuvası düzenlendi. Turnuva’nın açılış maçını Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe yaptı. 14 sporcunun yarıştığı masa tenisi turnuvasında Mehmet Aktaş ve Murat Öğür dereceye girerek altın ödülü aldı. 

Anamur İçin Pedal Çevirelim
Saat 17.30’da Otogarın altında 19 Mayıs Caddesinde başlayan Anamur İçin Pedal Çevirelim bisiklet sürme etkinliğine yediden yetmişe 50’ye yakın bisikletçi ile 6 jip katıldı. Türk bayraklarıyla gerçekleşen bisiklet sürme etkinliğine vatandaşlar cadde ve sokaklardan alkışlarla destek verdi. Yaklaşık 6 km’lik istikametin sonunda iskele alışveriş günlerinin yapıldığı bölüme ulaşan sporculara Anamur Muzu ve içecek ikramı yapıldı. Sporculara ve Etkinliğe destek veren arazi araçları sahiplerine festival madalyası ve festival çantası Festival Tertip Komitesi Başkanı Ali Rıza Kiprit, Alanya Belediye Başkan Danışması Esap Yaşar Yılmaz ve Belediye Başkan Yardımcıları Hüseyin Gürel, Mahmut Kara tarafından verildi. 

Engelliler Dart Yarışması
24 Temmuz 2016 Pazar günü saat 18’de Rauf Denktaş Parkı Anfi Tiyatroda gerçekleştirilen Engellilere dikkat çekmek ve farkındalık oluşturmak için düzenlenen Engelliler Dart Yarışları kıyasıya bir mücadeleye sahne oldu. ANED ve Mersin Büyükşehir Belediyesi Engelliler Daire Başkanlığı’nın destek verdiği Dart yarışlarında 15 sporcu yarıştı. Yarışlar sonunda puanlama usulüne göre altın ödülleri taktim edildi.

Plaj Voleybolu Turnuvası
Anamur 10.Uluslararası Kültür ve Muz Festivalinin başlangıç ve bitiş etkinliği olan plaj voleybolu müsabakalarının final maçı saat 19.00’da Ünlüselek otel plajında gerçekleştirildi. Müsabakalarda birinci Artistler takımına tam altın ve müsabakalarda ikinci olan Turkish Army takımına yarım altın ödüllerini Festival Tertip Komitesi Başkanı Ali Rıza Kiprit, Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Gürel taktim etti.

Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe, Anamur 10.Uluslararası Kültür ve Muz Festivali’ne destek veren Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz’a, Festival sponsorlarına, belediye çalışanlarına, sporculara, güvenlik tedbirlerini alan emniyet güçlerine, etkinliklere katılan STK’lara ve festivale ilgi gösteren vatandaşlara teşekkür etti. 

______www.grupbileti.com______

Seyahate gitmek isteyen grubunuz grupbileti.com dan nasıl faydalanabilir , Grup olarak bir Seyahat etmeye karar verdiniz ve otobüs kiralamanız gerekiyor.En Ucuz fiyata İstediğiniz boyutta otobüs kiralama konusunda yapmanız gereken Otobüs Kiralama Talep Formunu doldurmalısınız.. Toplu olarak yapacağınız seyahati uçak ile gerçekleştirecekseniz yine yapmanız gereken sadece Grup Uçak Bileti Talep Formunu doldurmaktır. www.grupbileti.com Yurtiçi ve Yurtdışı Tüm tatil planlarınızda Grup Uçak Bileti temin etmek için hizmetinizdeyiz , Formu doldurmadan Whatsapp whatsapp iletisim tan bize ulaşabilirsiniz.Tekli Olarak Uçak bileti almayı düşünüyorsanız en Ucuz Uçak biletini www.ucakbiletiall.net sitemizden alabilirsiniz

 

 

Ülkemizdeki Terör Olayları nedeniyle sahne etkinlikleri iptal edilen Anamur 10. Uluslararası Kültür ve Muz Festivali sportif etkinlikleri 23-24 Temmuz 2016 günlerinde gerçekleşti.
Etiketler » Anamur Grup Uçak Bileti   » Anamur Toplu Uçak Bileti   » Gazipaşa Grup Uçak Bileti al  
Google ARA: Anamur 10. Uluslararası Kültür ve Muz Festivali


Haberler