16. Sinema Burada Festivali Geliyor! - Grup uçak bileti , Otobüs kiralama , Gezi turları , Transfer Hizmeti - GrupBileti.Com

16. Sinema Burada Festivali Geliyor!

 
GRUP UÇAK BİLETİ TALEBİ İÇİN TIKLAYIN

İzmir Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde İZFAŞ tarafından düzenlenecek olan 16. Sinema Burada Festivali için geri sayım başladı! konuşulacak. Bu yıl Hezarfen Film Galeri ve Yapımlab işbirliği içinde İzmir’de gerçekleşecek olan festivalde yenilikler de dikkat çekiyor! Festival kapsamında İzmir'de ilk kez Yaratıcı Yapım Atölyesi ve Pitching Platformu düzenlenecek!

Kısa filmcilere projelerini geliştirmede danışmanlık fırsatı sağlayacak olan atölye ve platforma başvuru süreci dün başladı ve 10 Ağustos‘a kadar devam edecek. 10 projenin seçileceği etkinlikte proje sahipleri İzmir’de gerçekleşen 16. Sinema Burada Festivali kapsamında yapılan atölyeye katılma hakkı kazanacak. Zeynep Atakan‘ın moderatörlüğünde ve izleyicilere açık gerçekleşecek olan atölyenin sonunda jürinin seçeceği bir projeye Yapım Lab tarafından bir yıllık ücretsiz danışmanlık hizmeti verilirken, geri kalan dokuz proje prodüksiyon aşamalarında Yapımlab Proje Geliştirme tarafından takibe alınacak.

3 ve 4 Eylül tarihlerinde gerçekleşecek olan atölye kapsamında 3 Eylül tarihinde YAapımlab danışmanları ile ön görüşmede bulunacak olan proje sahipleri, atölye’ye katılacak ve 4 Eylül’de ise projelerini Pitching Platformunda sunacaklar. Başvuru Formu'nu buradan indirip doldurduktan sonra sinemaburada@izmirfair.com.tradresine göndererek etkinliğe başvurabilirsiniz.

______www.grupbileti.com______

Seyahate gitmek isteyen grubunuz grupbileti.com dan nasıl faydalanabilir , Grup olarak bir Seyahat etmeye karar verdiniz ve otobüs kiralamanız gerekiyor.En Ucuz fiyata İstediğiniz boyutta otobüs kiralama konusunda yapmanız gereken Otobüs Kiralama Talep Formunu doldurmalısınız.. Toplu olarak yapacağınız seyahati uçak ile gerçekleştirecekseniz yine yapmanız gereken sadece Grup Uçak Bileti Talep Formunu doldurmaktır. www.grupbileti.com Yurtiçi ve Yurtdışı Tüm tatil planlarınızda Grup Uçak Bileti temin etmek için hizmetinizdeyiz , Formu doldurmadan Whatsapp whatsapp iletisim tan bize ulaşabilirsiniz.Tekli Olarak Uçak bileti almayı düşünüyorsanız en Ucuz Uçak biletini www.ucakbiletiall.net sitemizden alabilirsiniz

 

 

İzmir'de kısa filmcilere "Bir Yaratıcı Yapım Atölyesi" ve "Pitching Platformu" geliyor.
Etiketler » İzmir Grup Uçak Bileti   » İzmir Toplu Uçak Bileti   » İzmir Grup Uçak Rezervasyonu  
Google ARA: 16. Sinema Burada Festivali Geliyor!


Haberler