Axtamara Wan Film Festivali eylülde - Grup uçak bileti , Otobüs kiralama , Gezi turları , Transfer Hizmeti - GrupBileti.Com

Axtamara Wan Film Festivali eylülde

 
GRUP UÇAK BİLETİ TALEBİ İÇİN TIKLAYIN

3. Axtamara Wan Film Festivali 23 Eylül’de başlayacak. Van Büyükşehir Belediyesinin desteğiyle düzenlenen festival, 1 Ekim’e kadar Vanlı sinemaseverlerle buluşacak. 

Bu yıl “Doğa,Tarih ve Yaşam”  temasıyla gerçekleştirilecek festivalde bu temalar çerçevesinde film gösterimleri, atölyeler, panel ve söyleşiler düzenlenecek. Gösterimler film ekiplerinin katılımıyla izleyiciyle buluşacak. 

Geleneksel bir form haline getirilmesi hedeflenen Yaşar Kemal Proje Destek Fonu’yla, çoğu kadın projesi olacak şekilde belgesel, kısa film ve öğrenci filmi kategorilerindeki projelere yapım desteği verilerek yeni nesil sinemacıların film çekim süreçlerini hızlandırma amaçlanıyor. 

Ulus devletçi yaklaşım ve buna benzer tanımlamalardan uzak duran festivalin yarışma kategorilerine, herhangi bir etnik, dinsel, inançsal, cinsel, kültürel kimliği aşağılamayan, ötekileştirmeyen, temel evrensel değerlere, canlılara ve doğanın korunmasına aykırı yaklaşım içermeyen tüm filmler dahil olabilecek. 

3. Axtamara Wan Film Festivali Hazırlık Komitesi, yaşamın her alanında artan baskı ve sanatsal üretimlerdeki sansürün derinleştiği bir dönemde festivalin özgür ve alternatif bir alan açacağını belirterek, “Festivalimiz ana akım anlayışlardan ve piyasa ilişkilerinden gösterim olanağı bulamayan tüm filmleri halkla buluşturmayı hedeflemektedir.

 Festivalimiz sinemayı sadece salonlarla sınırlandırmayıp mahalleler, köyler ve alternatif gösterim alanlarında halkla buluşturacaktır. Bu kolektif çalışmasıyla; toplumsal dönüşümü sağlayan, yeni üslup ve içerikler arayan, çoğulcu  bir bakışın farkını açığa çıkarmaya ve yeninin oluşumuna olanak sağlamasıyla, festivali bir sinema platformuna çevirecektir” dedi.

______www.grupbileti.com______

Seyahate gitmek isteyen grubunuz grupbileti.com dan nasıl faydalanabilir , Grup olarak bir Seyahat etmeye karar verdiniz ve otobüs kiralamanız gerekiyor.En Ucuz fiyata İstediğiniz boyutta otobüs kiralama konusunda yapmanız gereken Otobüs Kiralama Talep Formunu doldurmalısınız.. Toplu olarak yapacağınız seyahati uçak ile gerçekleştirecekseniz yine yapmanız gereken sadece Grup Uçak Bileti Talep Formunu doldurmaktır. www.grupbileti.com Yurtiçi ve Yurtdışı Tüm tatil planlarınızda Grup Uçak Bileti temin etmek için hizmetinizdeyiz , Formu doldurmadan Whatsapp whatsapp iletisim tan bize ulaşabilirsiniz.Tekli Olarak Uçak bileti almayı düşünüyorsanız en Ucuz Uçak biletini www.ucakbiletiall.net sitemizden alabilirsiniz

 

 

3. Axtamara Wan Film Festivali 23 Eylül’de başlayacak. Van Büyükşehir Belediyesinin desteğiyle düzenlenen festival, 1 Ekim’e kadar Vanlı sinemaseverlerle buluşacak.
Etiketler » Van Grup Uçak Bileti   » Van Grup Uçak Rezervasyonu   » Van Toplu Uçak Bileti Al  
Google ARA: Axtamara Wan Film Festivali eylülde


Haberler