Büyükçekmece Festivali 4. Kez Dünyanın En İyisi - Grup uçak bileti , Otobüs kiralama , Gezi turları , Transfer Hizmeti - GrupBileti.Com

Büyükçekmece Festivali 4. Kez Dünyanın En İyisi

 
GRUP UÇAK BİLETİ TALEBİ İÇİN TIKLAYIN
Uluslararası Büyükçekmece Kültür ve Sanat Festivali, Dünya Festivaller Birliği (CIOFF) tarafından dördüncü kez "Dünyanın En İyi Kültür ve Sanat Festivali" ödülünü kazanırken, Uluslararası Dans Festivalleri Federasyonu (FIDAF) tarafından da "En İyi Festival" ödülüne layık görüldü.
 
Büyükçekmece'ye çifte onur
 
17. Uluslararası Büyükçekmece Kültür ve Sanat Festivali'nin başlamasına saatler kala Büyükçekmece'ye iki büyük ödülle onurlandırıldı. Dünya Festivaller Birliği (CIOFF)'nin A kategorisinde yer alan Türkiye'deki tek kültür ve sanat festivali olma özelliğini elinde bulunduran Uluslararası Büyükçekmece Kültür ve Sanat Festivali, dördüncü kez "Dünyanın En İyi Kültür ve Sanat Festivali" seçildi. Festival, 5 kıtada ve 85 ülkede örgütlü olan Uluslararası Dans Festivali Federasyonu (FIDAF) tarafından da 2016 yılının "En iyi Festivali" ödülüne layık görüldü.
 
"16 yıllık birikimin eseri"
 
Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, Uluslararası Büyükçekmece Kültür ve Sanat Festivali'nin dördüncü kez "Dünyanın En İyi Kültür ve Sanat Festivali" seçilmesinin 16 yıllık birikim ve çalışmanın sonucu olduğunu ifade etti. Festivale katılan ülkeler, CIOFF yetkilileri ve festival jürisinin oylarıyla ödüle layık görüldüklerini kaydeden Başkan Akgün; "Yapılan değerlendirmelerde, kültür ve sanat etkinliklerinin yoğunluğu, gelen konukların en iyi şekilde ağırlanması, festivalde dünyaya verilen mesajın niteliği gibi pek çok kriter değerlendirilmektedir. CIOFF her yıl Ocak ayında toplanarak bir yıl önce gerçekleşen festivalleri tek tek değerlendirmeye alarak, en başarılı festivali belirliyor. 16. Uluslararası Büyükçekmece Kültür ve Sanat Festivali de tüm değerlendirmeler sonucunda en yüksek puanı alarak dördüncü kez dünyanın en iyi festivali seçildi. Ayrıca (Uluslararası Dans Festivalleri Federasyonu) FIDAF tarafından da "En İyi Festival" ödülüne layık görüldük. 17'inci festivalde de aynı başarıyı göstermeye kararlıyız" dedi.
 

Büyükçekmece Belediyesi'nin ödülü 2 Ağustos Salı akşamı CIOFF yetkilileri tarafından Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün'e takdim edilecek.

______www.grupbileti.com______

Seyahate gitmek isteyen grubunuz grupbileti.com dan nasıl faydalanabilir , Grup olarak bir Seyahat etmeye karar verdiniz ve otobüs kiralamanız gerekiyor.En Ucuz fiyata İstediğiniz boyutta otobüs kiralama konusunda yapmanız gereken Otobüs Kiralama Talep Formunu doldurmalısınız.. Toplu olarak yapacağınız seyahati uçak ile gerçekleştirecekseniz yine yapmanız gereken sadece Grup Uçak Bileti Talep Formunu doldurmaktır. www.grupbileti.com Yurtiçi ve Yurtdışı Tüm tatil planlarınızda Grup Uçak Bileti temin etmek için hizmetinizdeyiz , Formu doldurmadan Whatsapp whatsapp iletisim tan bize ulaşabilirsiniz.Tekli Olarak Uçak bileti almayı düşünüyorsanız en Ucuz Uçak biletini www.ucakbiletiall.net sitemizden alabilirsiniz

 

 

Uluslararası Büyükçekmece Kültür ve Sanat Festivali, Dünya Festivaller Birliği (CIOFF) tarafından dördüncü kez "Dünyanın En İyi Kültür ve Sanat Festivali" ödülünü kazanırken, Uluslararası Dans Festivalleri Federasyonu (FIDAF) tarafından da "En İyi Festival" ödülüne layık görüldü.
Etiketler » İstanbul Grup Uçak Bileti   » İstanbul Toplu Uçak Bileti   » İstanbul Grup Uçak Rezervasyonu  
Google ARA: Büyükçekmece Festivali 4. Kez Dünyanın En İyisi


Haberler