İstanbul Kite Festival heyecanı! - Grup uçak bileti , Otobüs kiralama , Gezi turları , Transfer Hizmeti - GrupBileti.Com

İstanbul Kite Festival heyecanı!

 
GRUP UÇAK BİLETİ TALEBİ İÇİN TIKLAYIN

Spor, müzik, yaşam stili festivali İSTANBUL KITE FESTIVAL, Türkiye Yelken Federasyonu himayesinde, 10-14 Ağustos 2016 tarihleri arasında İstanbul’un gözde plajı BURC Beach’te gerçekleştirilecek. 

Heyecanın dorukta olacağı festival boyunca, her gün müzik, güneş, deniz, spor ve sponsorların  gerçekleştireceği aktivitelerle izleyicilere unutulmaz anlar yaşatacak ISTANBUL KITE FESTIVAL kapsamında düzenlenecek etkinliklerle de katılımcılar, görsel bir şölen izlerken, spor ve eğlenceye doyacak. Türkiye'nin en büyük ulusal kiteboard organizasyonu Türkiye’nin en iyi kiteboard sporcularını bir araya getirecek. 

2013 yılından beri gerçekleşen Türkiye’nin en büyük kiteboard organizasyonu Maximum Kiteboard Turkish Open, her sene içeriğini daha da zenginleştirerek kiteboard sporuna duyulan ilginin artmasını sağlıyor.Bir prestij ve ünvan yarışı olan Maximum Kiteboard Turkish Open’da, kitefoil, slalom ve freestyle disiplinlerinde,  birbirinden iddialı  120’ Ye yakın sporcu şampiyonluk için yarışacak.
 
Windsurf’ü andıran ancak yelken yerine “kite” adı verilen ve uçurtma ile paraşüt arası bir ekipmanla rüzgar kontrolüne dayalı bir board sporu olan “Kiteboard”, dünyada en popüler ve görsel olarak da izleyicide bıraktığı heyecan verici etkiyle son yılların en çekici su sporudur. Olimpik olması gündemde olan  bir spor dalı oluşuyla da ayrıca önem taşımaktadır. 
 
İSTANBUL KITE FESTIVAL PROGRAMI:

10 AĞUSTOS, Çarşamba 
Yarışmacı kayıtlarının alınması                        
Açılış partisi
Plaj aktiviteleri

11 AĞUSTOS, Perşembe 
Maximum Kiteboard Turkish Open 1. Gün
DJ Performanslar
Plaj aktiviteleri              
 
12 AĞUSTOS, Cuma 
Maximum Kiteboard Turkish Open 2. Gün
DJ Performanslar 
Plaj aktiviteleri

13 AĞUSTOS, Cumartesi 
Maximum Kiteboard Turkish Open 3. Gün
Canlı müzik performansları 
Plaj Aktiviteleri
 
14 AĞUSTOS,  Pazar
SONY SUP RACE
SONY HangTime Race
Kapanış Seremonisi ve ÖDÜL töreni
Kapanış partisi

______www.grupbileti.com______

Seyahate gitmek isteyen grubunuz grupbileti.com dan nasıl faydalanabilir , Grup olarak bir Seyahat etmeye karar verdiniz ve otobüs kiralamanız gerekiyor.En Ucuz fiyata İstediğiniz boyutta otobüs kiralama konusunda yapmanız gereken Otobüs Kiralama Talep Formunu doldurmalısınız.. Toplu olarak yapacağınız seyahati uçak ile gerçekleştirecekseniz yine yapmanız gereken sadece Grup Uçak Bileti Talep Formunu doldurmaktır. www.grupbileti.com Yurtiçi ve Yurtdışı Tüm tatil planlarınızda Grup Uçak Bileti temin etmek için hizmetinizdeyiz , Formu doldurmadan Whatsapp whatsapp iletisim tan bize ulaşabilirsiniz.Tekli Olarak Uçak bileti almayı düşünüyorsanız en Ucuz Uçak biletini www.ucakbiletiall.net sitemizden alabilirsiniz

 

 

Spor, müzik, yaşam stili festivali İSTANBUL KITE FESTIVAL, Türkiye Yelken Federasyonu himayesinde, 10-14 Ağustos 2016 tarihleri arasında İstanbul’un gözde plajı BURC Beach’te gerçekleştirilecek.
Etiketler » İstanbul Grup Uçak Bileti   » İstanbul Toplu Uçak Bileti   » İstanbul Grup Uçak Rezervasyonu  
Google ARA: İstanbul Kite Festival heyecanı!


Haberler