İstanbul’u rengarenk boyayacak festival - Grup uçak bileti , Otobüs kiralama , Gezi turları , Transfer Hizmeti - GrupBileti.Com

İstanbul’u rengarenk boyayacak festival

 
GRUP UÇAK BİLETİ TALEBİ İÇİN TIKLAYIN

Ağustos, 2016 06:52 tarihli İstanbul’u rengarenk boyayacak festival haberi ve diğer en çok sevilen sanatçı haberi bizden takip edin.

İstanbul’u rengarenk boyayacak festival

Dünyanınen renkli festivali Life in Color Festival, Miami’nin ardından yarın İstanbul Life Park’ta gerçekleştirilecek olan etkinlikte İstanbul’u rengarenk boyayacak. 25 bin ton sıvı boyanın kullanılacağı festivalde, 22 DJ performans sergileyecek.

Zamanı yakalamak istiyorsanız sanatçı haberivapurdaotobüste veya seyahat ederken, her nerede olursanız olun biz’den okuyun. sanatçı, türk sanat müziği bayan sanatçıları listesi ve hollywood erkek oyuncuları haberi Türkiye’nin en güvenilir haber sitesi habercisiz.com’da.

Yayınlanan sondaka haber sanatçı haberleri, fotoğraf ve video galerileri bulunuyor. son daka haber ve sondakika heber ilk önce Festival’in haber sayfalarında. en çok okunan sondekika haber, yaşam, politika, magazin, sağlık haberleri buradan takip edilir.

______www.grupbileti.com______

Seyahate gitmek isteyen grubunuz grupbileti.com dan nasıl faydalanabilir , Grup olarak bir Seyahat etmeye karar verdiniz ve otobüs kiralamanız gerekiyor.En Ucuz fiyata İstediğiniz boyutta otobüs kiralama konusunda yapmanız gereken Otobüs Kiralama Talep Formunu doldurmalısınız.. Toplu olarak yapacağınız seyahati uçak ile gerçekleştirecekseniz yine yapmanız gereken sadece Grup Uçak Bileti Talep Formunu doldurmaktır. www.grupbileti.com Yurtiçi ve Yurtdışı Tüm tatil planlarınızda Grup Uçak Bileti temin etmek için hizmetinizdeyiz , Formu doldurmadan Whatsapp whatsapp iletisim tan bize ulaşabilirsiniz.Tekli Olarak Uçak bileti almayı düşünüyorsanız en Ucuz Uçak biletini www.ucakbiletiall.net sitemizden alabilirsiniz

 

 

5 Ağustos, 2016 06:52 tarihli İstanbul’u rengarenk boyayacak festival haberi ve diğer en çok sevilen sanatçı haberi bizden takip edin.
Etiketler » İstanbul Grup Uçak Bileti   » İstanbul Toplu Uçak Bileti   » İstanbul Grup Uçak Rezervasyonu  
Google ARA: İstanbul’u rengarenk boyayacak festival


Haberler