Eurobest Festivali yerel jüri üyeleri belli oldu - Grup uçak bileti , Otobüs kiralama , Gezi turları , Transfer Hizmeti - GrupBileti.Com

Eurobest Festivali yerel jüri üyeleri belli oldu

 
GRUP UÇAK BİLETİ TALEBİ İÇİN TIKLAYIN

Kalbinde keşif ve denemenin yer aldığı festival her yıl başka bir şehirde gerçekleşiyor. 2016’da ilk kez İtalya’nın başkenti Roma bu festivale ev sahipliği yapacak.30 Kasım - 2 Aralık tarihlerinde gerçekleşecek festival katılacak delegeler interaktif çalıştaylara, panellere, seminerlere, networking etkinliklerine ve Avrupa’daki en parlak yaratıcı işlerin ödüllendirileceği ödül seremonisine katılacaklar.

Eurobest ayrıca ilk yerel jüri üyelerini ve jüri başkanlarını açıkladı. Şimdiye kadar açıklanan kategori başkanları:

Caterina Tonini, Havas PR/Başkan Vekili – PR Jüri Başkanı

Karim Bartoletti, Indiana Production/Yapımcı Ortak – Film Craft Jüri Başkanı

Bruno Bertelli, Publicis Italy/CEO – Film, Print&Publishing ve Print & Outdoor Craft kategorileri Jüri Başkanı

Jüri, üyelerinden belli olan diğer isimler:

David Boscacci, Leo Burnett, Kreatif Grup Direktörü - Interactive, Mobile ve Digital Craft

Fabio De Vecchi, Sudler & Hennessey Kreatif Direktörü ve İcra Kurulu Üyesi- Healthcare

Ludovica Federighi, Magnolia Markalı İçerik Başkanı - Entertainment 

Vicky Gitto, Y & R Başkanı ve CCO- Outdoor and Radio

Carla Leveratto, Roncaglia Group Kreatif Grup Direktörü - Direct

Alicia Matilda Lubrani, Samsung Pazarlama İletişimi Başkanı – Innovation, Creative Data

Paola Manfroni, Marimo Ortağı ve Kreatif Direktörü- Design

Graziana Pasqualotto, OMD Genel Müdürü- Media

Alessandro Sabini, McCann World Group CCO - Promo & Activation

Lions Festival CEO’su Philip Thomas “Bu yıl ki festival için başvurucu sürecini açmış olmaktan keyif duyuyoruz çünkü bir yandan Avrupa’nın kreatif endüstrisini bir araya getirmeye, network ve iş birliği yapmaya hazırlanırken bir yandan da Eurobest ödülleri ile kreatif yeteneklerin başarılarını kutlayacağız.” dedi.

 Ödüllerle ilgili yapılan değişiklikler de duyuruldu. Bu yıl ki ödül törenine, dijital sektördeki teknik becerileri ve kreatif ustalığı ödüllendiren Digital Craft kategorisi ve veririnin uygulanmasına ve tercüme edilmesini öne çıkaran Creative Data kategorisi eklendi. Markalı İçerik ve Eğlence kategorisi yerine Entertainment kategorisi olacak ve bu kategori içinde Music tek başına bir alt kategori olarak yer alacak.

Eurobest Festival Direktörü Louise Benson; “İtalya’nın yetiştirdiği kreatif endüstriler ile iş birliği yapmak bir onurdur ve 2016 yerel jürileri açıklamaktan memnuniyet duyuyoruz. Jürilerimiz kreatif başarı açısından dünyaca ünlü bir üne sahip ülkeyi temsil eden sektör liderlerinden oluşuyor. dedi.Nihai jüri listesi eylül ayında duyurulacak. Daha fazla bilgiye ulaşmak ya da kayıt olmak için www.eurobest.com adresini ziyaret edebilirsiniz.Basın akreditasyonu 1 Eylül’de açılacak ve 18 Kasım 2016’da sona erecektir.

______www.grupbileti.com______

Seyahate gitmek isteyen grubunuz grupbileti.com dan nasıl faydalanabilir , Grup olarak bir Seyahat etmeye karar verdiniz ve otobüs kiralamanız gerekiyor.En Ucuz fiyata İstediğiniz boyutta otobüs kiralama konusunda yapmanız gereken Otobüs Kiralama Talep Formunu doldurmalısınız.. Toplu olarak yapacağınız seyahati uçak ile gerçekleştirecekseniz yine yapmanız gereken sadece Grup Uçak Bileti Talep Formunu doldurmaktır. www.grupbileti.com Yurtiçi ve Yurtdışı Tüm tatil planlarınızda Grup Uçak Bileti temin etmek için hizmetinizdeyiz , Formu doldurmadan Whatsapp whatsapp iletisim tan bize ulaşabilirsiniz.Tekli Olarak Uçak bileti almayı düşünüyorsanız en Ucuz Uçak biletini www.ucakbiletiall.net sitemizden alabilirsiniz

 

 

29 Temmuz 2016 – Avrupa’daki yaratıcı mükemmelliğin kıstaslarını belirleyen Eurobest Festivali delege kayıtları için açıldı.
Etiketler » Avrupa Grup Uçak Bileti al   » Avrupa Toplu Uçak Bileti   » Grup Uçak Bileti Rezervasyonu  
Google ARA: Eurobest Festivali yerel jüri üyeleri belli oldu


Haberler