Simav'da Bisiklet Festivali - Grup uçak bileti , Otobüs kiralama , Gezi turları , Transfer Hizmeti - GrupBileti.Com

Simav'da Bisiklet Festivali

 
GRUP UÇAK BİLETİ TALEBİ İÇİN TIKLAYIN
Kütahya'nın Simav ilçesinde, projesi Beden Eğitimi öğretmeni Şeref Akdemir tarafından hazırlanan Bisiklet Festivali'nin Simav Belediyesi sponsorluğunda gerçekleştirileceği belirtildi.
 
Simav Belediye Başkanı Süleyman Özkan, Bisiklet Festivali'ne katılanların Eynal Kaplıcaları'nda konaklamaları halinde özel indirimler sağlanacağını ifade etti. Özkan, "Türkiye'de bir ilke imza atacağız. İlçemizin tarihi ve turistik yerlerini gezi programına alıyoruz. Bisiklet için çok uygun alanlarımızın bulunduğu festivale katılımın çok sayıda olacağını umut ediyorum. Tüm vatandaşlarımızı da şehir içinde bisiklet kullanmaya davet ediyorum" dedi.

______www.grupbileti.com______

Seyahate gitmek isteyen grubunuz grupbileti.com dan nasıl faydalanabilir , Grup olarak bir Seyahat etmeye karar verdiniz ve otobüs kiralamanız gerekiyor.En Ucuz fiyata İstediğiniz boyutta otobüs kiralama konusunda yapmanız gereken Otobüs Kiralama Talep Formunu doldurmalısınız.. Toplu olarak yapacağınız seyahati uçak ile gerçekleştirecekseniz yine yapmanız gereken sadece Grup Uçak Bileti Talep Formunu doldurmaktır. www.grupbileti.com Yurtiçi ve Yurtdışı Tüm tatil planlarınızda Grup Uçak Bileti temin etmek için hizmetinizdeyiz , Formu doldurmadan Whatsapp whatsapp iletisim tan bize ulaşabilirsiniz.Tekli Olarak Uçak bileti almayı düşünüyorsanız en Ucuz Uçak biletini www.ucakbiletiall.net sitemizden alabilirsiniz

 

 

Kütahya’nın Simav ilçesinde, projesi Beden Eğitimi öğretmeni Şeref Akdemir tarafından hazırlanan Bisiklet Festivali’nin Simav Belediyesi sponsorluğunda gerçekleştirileceği belirtildi.
Etiketler » Kütahya Grup Uçak Bileti   » Kütahya Grup Uçak Rezervasyonu   » Kütahya Toplu Uçak Bileti  
Google ARA: Simav'da Bisiklet Festivali


Haberler