12. Uluslararası D-Marin Klasik Müzik Festivali - Grup uçak bileti , Otobüs kiralama , Gezi turları , Transfer Hizmeti - GrupBileti.Com

12. Uluslararası D-Marin Klasik Müzik Festivali

 
GRUP UÇAK BİLETİ TALEBİ İÇİN TIKLAYIN
Piyanist Fazıl Say, Doğuş Grubu'nun kurucu destekçisi olduğu 12. Uluslararası D-Marin Klasik Müzik Festivali'nde sahne alacak.

Festival kapsamında, 22 Ağustos'ta Bodrum Kalesi'nde konser verecek sanatçıya genç yetenekler de eşlik edecek.

Dünyanın önemli müzik festivallerinde, ünlü orkestralarla sahne alan Dorukhan Doruk, festivalde Say'ın klasikleri arasında yer alan "Dört Şehir" piyano ve viyolonsel sonatını seslendirecek.

Geleceğin parlak kemancılarından biri olarak gösterilen Berfin Aksu da Say'ın piyano ve keman sonatını yorumlayacak. Piyanist Iraz Yıldız'ın da sahne alacağı konserde, Nazım Hikmet Korosu'nun genç yetenekleri Seda Taşpınar, Gülcan Burcu Değirmenci ve Uğur Okay, şan solisti olarak Fazıl Say şarkılarını seslendirecek.

İdil Biret'in 20 Ağustos'taki açılış konserini gerçekleştireceği festivalde, Daniel Kharitonov ve Lucienne R. Vary Londra Oda Orkestrası eşliğinde konser verecek.

Festivalde, İspanyol sanatçı Monica Molina 23 Ağustos'ta izleyiciyle buluşurken Zürih Tonhalle Orkestrası 25 Ağustos'ta Gautier Capuçon 26 Ağustos'ta ise Patricia Kopatchinskaja ile sahne alacak.

Festival, 27 Ağustos'ta sona erecek.

______www.grupbileti.com______

Seyahate gitmek isteyen grubunuz grupbileti.com dan nasıl faydalanabilir , Grup olarak bir Seyahat etmeye karar verdiniz ve otobüs kiralamanız gerekiyor.En Ucuz fiyata İstediğiniz boyutta otobüs kiralama konusunda yapmanız gereken Otobüs Kiralama Talep Formunu doldurmalısınız.. Toplu olarak yapacağınız seyahati uçak ile gerçekleştirecekseniz yine yapmanız gereken sadece Grup Uçak Bileti Talep Formunu doldurmaktır. www.grupbileti.com Yurtiçi ve Yurtdışı Tüm tatil planlarınızda Grup Uçak Bileti temin etmek için hizmetinizdeyiz , Formu doldurmadan Whatsapp whatsapp iletisim tan bize ulaşabilirsiniz.Tekli Olarak Uçak bileti almayı düşünüyorsanız en Ucuz Uçak biletini www.ucakbiletiall.net sitemizden alabilirsiniz

 

 

Festivalde sahne alacak Fazıl Say'a genç yetenekler de eşlik edecek
Etiketler » İstanbul Grup Uçak Bileti   » İstanbul Toplu Uçak Bileti   » İstanbul Grup Uçak Rezervasyonu  
Google ARA: 12. Uluslararası D-Marin Klasik Müzik Festivali


Haberler