17. Uluslararası Sürmeli Kültür Sanat ve Sosyal Etkinlikleri - Grup uçak bileti , Otobüs kiralama , Gezi turları , Transfer Hizmeti - GrupBileti.Com

17. Uluslararası Sürmeli Kültür Sanat ve Sosyal Etkinlikleri

 
GRUP UÇAK BİLETİ TALEBİ İÇİN TIKLAYIN
 
Yozgat Belediyesince 17'ncisi düzenlenen Uluslararası Sürmeli Kültür Sanat ve Sosyal Etkinlikleri kapsamında ev baklavası ve börek yarışması yapıldı.
 
Cumhuriyet Meydanı'ndaki yarışmaya katılanların yaptığı baklavalar, jürinin beğenisine sunuldu.
 
Baklavaların, şerbetinin kıvamı, görsellik, kızarıklık ve gevreklik bakımından değerlendirildiği yarışmada, Emine Erdal birinci, Nurcan Gülabi ikinci ve Çiğdem Çıtak üçüncü oldu.
 
Börek yarışmasındaysa Sercan Akdağ birinci, Tuba Kocaoğlu ikinci, Mesut Yorulmaz üçüncü oldu.
 
Dereceye girenler çeşitli hediyelerle ödüllendirildi. Ödülleri Belediye Başkanı Kazım Arslan ve Yozgat Belediyesi Kültür ve Sanat Danışmanı Fadime Solmaz verdi.
 
Daha sonra baklavalar, vatandaşlara ikram edildi.
 
Yozgat'ın kültürü tanıtıldı
 
Yozgat Belediye Başkanı Kazım Arslan, gazetecilere yaptığı açıklamada, 17. Uluslararası Sürmeli Kültür Sanat ve Sosyal Etkinlikleri ile şehrin kültür ve sanat yaşamına birşeyler katmak istediklerini söyledi.
 
Bu manada çok güzel etkinlikler düzenlediklerini belirten Başkan Arslan, "Bunlardan biri de Yozgat'ta ilk defa yapılan ev baklavası yarışması. Yozgat'ta evlerde yaygın olarak yapılan ama tanıtımı eksik kalan bir kültürü de ortaya çıkartmış olduk. Sürmeli Etkinlikleri'nin içerisine bu yarışmayı da koyduk. Çok güzel bir etkinlik oldu. Birlik ve beraberliğimizin, kardeşliğimizin pekişmesine vesile olan bir çalışma oldu. İnşallah önümüzdeki senelerde bunu genişleterek devam ettirmek istiyoruz." diye konuştu.

______www.grupbileti.com______

Seyahate gitmek isteyen grubunuz grupbileti.com dan nasıl faydalanabilir , Grup olarak bir Seyahat etmeye karar verdiniz ve otobüs kiralamanız gerekiyor.En Ucuz fiyata İstediğiniz boyutta otobüs kiralama konusunda yapmanız gereken Otobüs Kiralama Talep Formunu doldurmalısınız.. Toplu olarak yapacağınız seyahati uçak ile gerçekleştirecekseniz yine yapmanız gereken sadece Grup Uçak Bileti Talep Formunu doldurmaktır. www.grupbileti.com Yurtiçi ve Yurtdışı Tüm tatil planlarınızda Grup Uçak Bileti temin etmek için hizmetinizdeyiz , Formu doldurmadan Whatsapp whatsapp iletisim tan bize ulaşabilirsiniz.Tekli Olarak Uçak bileti almayı düşünüyorsanız en Ucuz Uçak biletini www.ucakbiletiall.net sitemizden alabilirsiniz

 

 

Yozgat Belediyesince 17'ncisi düzenlenen Uluslararası Sürmeli Kültür Sanat ve Sosyal Etkinlikleri kapsamında ev baklavası ve börek yarışması yapıldı.
Etiketler » Yozgat Grup Uçak Bileti al   » Yozgat Grup Uçak Rezervasyonu   » Yozgat Toplu Uçak Bileti al  
Google ARA: 17. Uluslararası Sürmeli Kültür Sanat ve Sosyal Etkinlikleri


Haberler