Balıkesir Motosiklet Festivalinde Guiness Rekoru Denendi - Grup uçak bileti , Otobüs kiralama , Gezi turları , Transfer Hizmeti - GrupBileti.Com

Balıkesir Motosiklet Festivalinde Guiness Rekoru Denendi

 
GRUP UÇAK BİLETİ TALEBİ İÇİN TIKLAYIN
10RİDERS Balıkesir Motosiklet Spor Kulübü Derneği tarafından organize edilen ve yaklaşık 4 bin 500 motosiklet tutkununu ağırlayan 7'nci Uluslararası Balıkesir Motosiklet Festivali'nde bir ilke imza atıldı. Bir motosiklet festivalinde en kalabalık motosiklet korteji oluşturularak Guiness Rekoru denemesi yapıldı.
 
04-07 Ağustos tarihleri arasında Ayvalık Ali Bey (Cunda) Adası'nda gerçekleştirilen festival, Türkiye'nin farklı kulüpleri ile Yunanistan, Bulgaristan, Almanya, Portekiz ve Moskova'dan motosiklet tutkunlarını bir araya getirdi. Ayvalık'ta yaşayan motor tutkunları da festivalde yer aldı. Geçen 2 Ağustos tarihinden itibaren ilçeye gelmeye başlayan motorcular, çadır konaklamalı festival kapsamında Ayvalık'ı gezdi.
 
Anes Motor Ana Sponsorluğunda yapılan festivale 4 bin 500 motosiklet tutkunu katıldı. Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer de rekor denemesi öncesi kamp alanına uğrayarak motorculara başarılar diledi. Semih Saçaklı, Dj Ceren, Dj Sıtkı, Luxus, Retrobüs ve Tuğba Yurt'un konser verdiği, 'En yavaş motosiklet sürme', 'Kulüpler arası halat çekme', futbol ve yüzme gibi eğlenceli yarışmalar, festival çekilişi ve çevre gezilerinin yapıldığı festivalin 3'üncü günü bir ilk yaşandı.
 
Guinnes Rekorlar Kitabı'na girebilmek için bir motosiklet festivalinde en kalabalık motosiklet korteji oluşturularak dünya rekoru denemesi yapıldı. Bin 215 motorun katılımıyla oluşturulan kortej, saat 19.20'de tesis önünden hareket etti. Cunda eski yol da turlayarak Ada Merkezi'ne giren motorculara, trafikte karşılaştığı araçlar da korna ile selam verdi.
 
10Riders Balıkesir Motosiklet Spor Kulübü Derneği Başkanı, MKSF Genel Başkanı Özgür Candar, "Bu sene katılımcı sayısı 4 bin 500 oldu. İlk kez bir motosiklet festivalinde rekor denemesi yapılıyor. Bin 215 motorluk bir kortej oluşturduk. Çektiğimiz videoları ve belgelerimizi Guiness'e göndereceğiz. Rekoru kırıp kırmadığımız bu hafta yapılacak incelemeden sonra belli olacak" dedi.
 
 

______www.grupbileti.com______

Seyahate gitmek isteyen grubunuz grupbileti.com dan nasıl faydalanabilir , Grup olarak bir Seyahat etmeye karar verdiniz ve otobüs kiralamanız gerekiyor.En Ucuz fiyata İstediğiniz boyutta otobüs kiralama konusunda yapmanız gereken Otobüs Kiralama Talep Formunu doldurmalısınız.. Toplu olarak yapacağınız seyahati uçak ile gerçekleştirecekseniz yine yapmanız gereken sadece Grup Uçak Bileti Talep Formunu doldurmaktır. www.grupbileti.com Yurtiçi ve Yurtdışı Tüm tatil planlarınızda Grup Uçak Bileti temin etmek için hizmetinizdeyiz , Formu doldurmadan Whatsapp whatsapp iletisim tan bize ulaşabilirsiniz.Tekli Olarak Uçak bileti almayı düşünüyorsanız en Ucuz Uçak biletini www.ucakbiletiall.net sitemizden alabilirsiniz

 

 

10RİDERS Balıkesir Motosiklet Spor Kulübü Derneği tarafından organize edilen ve yaklaşık 4 bin 500 motosiklet tutkununu ağırlayan 7'nci Uluslararası Balıkesir Motosiklet Festivali'nde bir ilke imza atıldı.
Etiketler » Balıkesir Grup Uçak Bileti   » Balıkesir Toplu Uçak Bileti   » Balıkesir Grup Uçak Rezervasyonu  
Google ARA: Balıkesir Motosiklet Festivalinde Guiness Rekoru Denendi


Haberler