TURHAL’DA 20. KOCAKAVAK FESTİVALİ - Grup uçak bileti , Otobüs kiralama , Gezi turları , Transfer Hizmeti - GrupBileti.Com

TURHAL’DA 20. KOCAKAVAK FESTİVALİ

GRUP UÇAK BİLETİ TALEBİ İÇİN TIKLAYIN
Turhal Belediyesi tarafından düzenlenen 20. Kocakavak Festivali kapsamında U23 Karakucak Türkiye Şampiyonası çekişmeli güreşlere sahne oldu. Türkiye’nin farklı illerinden gelen çok sayıda sporcunun yarıştığı şampiyonaya vatandaşların ilgisi büyük oldu. Turhal Belediye Başkanı Yılmaz Bekler, böylesine büyük ve güzel organizasyona ev sahipliği yaptıkları için mutlu ve gururlu olduklarını kaydetti. Karakucak güreşlerinde Atilla Balcı finalde tarihi Kırkpınar başpehlivanlarından Ali Rıza Kaya ile karşılaştı. Rakibini tuş eden Atilla Balcı 20. Kocakavak Festivali güreşlerinin başpehlivanı oldu.
Turhal’da 20. Kocakavak Festivali kapsamında ayrıca farklı illerden çok sayıda sporcunun katılımları ile Türk Okçuluğu yarışması düzenlendi. Başkan Bekler, “Okçuluk yarışmasını neden bu festival içerisine aldık? Çünkü ok ve yay Türk tarihinde zaferler kazanmamızı sağlamıştır. Değerli hemşehrilerim Peygamber efendimiz (SAV) bir baba çocuğuna üç şeyi öğretmelidir diyor. Birincisi okuma yazmayı, ikincisi yüzmeyi üçüncüsü ise okçuluk ve atıcılık diyor. Bizde 21,yüzyılda stresten uzak kalmak için hüzün ve kederden uzak tutmak için yeniden geleneksel Türk okçuluğunu gençlerimizin özellikle gündemine taşıyoruz. Bizzat ben kendim gelecek sene yapılacak olan geleneksel Türk okçuluğunda görev alacağım. Şimdiden eğitimlerine başlıyorum. İnşallah sadece ben değil Turhal’da ilgi duyan herkese eğitimlere başlayacağız” dedi.
 
 

______www.grupbileti.com______

Seyahate gitmek isteyen grubunuz grupbileti.com dan nasıl faydalanabilir , Grup olarak bir Seyahat etmeye karar verdiniz ve otobüs kiralamanız gerekiyor.En Ucuz fiyata İstediğiniz boyutta otobüs kiralama konusunda yapmanız gereken Otobüs Kiralama Talep Formunu doldurmalısınız.. Toplu olarak yapacağınız seyahati uçak ile gerçekleştirecekseniz yine yapmanız gereken sadece Grup Uçak Bileti Talep Formunu doldurmaktır. www.grupbileti.com Yurtiçi ve Yurtdışı Tüm tatil planlarınızda Grup Uçak Bileti temin etmek için hizmetinizdeyiz , Formu doldurmadan Whatsapp whatsapp iletisim tan bize ulaşabilirsiniz.Tekli Olarak Uçak bileti almayı düşünüyorsanız en Ucuz Uçak biletini www.ucakbiletiall.net sitemizden alabilirsiniz

 

 

Tokat’ın Turhal ilçesinde 20. Kocakavak Festivali kapsamında Türk Okçuluğu Yarışması ile U23 Karakucak Türkiye Şampiyonası güreşleri yapıldı.
Etiketler » Tokat Grup Uçak Bileti Al   » Tokat Grup Uçak Rezervasyonu   » Tokat Toplu Uçak Bileti  
Google ARA: TURHAL’DA 20. KOCAKAVAK FESTİVALİ


Haberler