5. Laleli Fashion Shopping Festivali başladı - Grup uçak bileti , Otobüs kiralama , Gezi turları , Transfer Hizmeti - GrupBileti.Com

5. Laleli Fashion Shopping Festivali başladı

GRUP UÇAK BİLETİ TALEBİ İÇİN TIKLAYIN

Laleli Sanayici ve İşadamları Derneği (LASİAD) Başkanı  Gıyasettin Eyyüpkoca, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yarın Rusya Devlet  Başkanı Vladamir Putin ile yapacağı görüşmenin ardından Türkiye-Rusya  ilişkilerinin 24 Kasım öncesine dönmesini beklediğini kaydederek, "En iyi  seviyede tekrar Rusya'yla beraber partner olarak çalışacağımızı ümit ediyorum."  dedi.

Eyyüpkoca, LASİAD’ın bu yıl beşincisini gerçekleştirdiği "Laleli  Fashion Shopping Festivali"nin açılış törenindeki konuşmasında, "Hayatın her  alanında devamlılık esastır. Bir işi ya da faaliyeti değerli kılan ana unsur onun  devamlılığıdır. Taşı delen suyun gücü değil, damlaların sürekliliğidir."  ifadelerini kullandı.

Türkiye'nin ve dünyanın içinden geçtiği bu zorlu süreçte festival  gerçekleştirmenin gururunu yaşadıklarını dile getiren Eyyüpkoca, "Bu renkli  festival sizlerin ve yurt dışından gelen misafirlerimizin ülkemize olan  güvenlerinin en büyük ispatıdır. Unutmayalım ki Türkiye büyük, güçlü ve eşsiz bir  ülkedir. Bizler iş adamları olarak dimdik ayaktayız ve yolumuza hız kesmeden  devam ediyoruz. Yaşanan tüm badirelere karşın bugünü geçmişle kıyasladığımızda  büyük bir fark göreceksiniz. Bizler geçmişe nazaran çok daha gayretli, daha  azimli, daha inançlı ve gelecekten daha fazla ümitliyiz. Demokrasimiz ve  devletimiz eskisinden kat ve kat daha güçlüdür." diye konuştu.

Eyyüpkoca, Türkiye'ye ticaret veya turistik ziyaret için gelen  ziyaretçileri kaygılandıracak bir durumun söz konusu olmadığını belirterek,  "Alçakça ve haince saldırılara rağmen Türkiye tüm hızıyla gelişmeye ve büyümeye  devam etmektedir. LASİAD olarak da bu gelişmeye var gücümüzle katkı sunmaya devam  edeceğiz. Ülkemizin aydınlık yarınlara kavuşması için emek sarf etmekten  yorulmayacağız ve asla yılmayacağız. Ülkeler ve demokrasileri ancak ve ancak  ekonomik kalkınmayla gelişmektedir. Bizler çalıştıkça ülkemiz büyümeye ve  güçlenmeye devam edecektir. Yolumuzu kesmeye çalışan tüm terör örgütlerini  lanetliyorum.  Şuna yürekten inanıyorum ki bizler böylesine etkili ve verimli  organizasyonlar gerçekleştirdikçe, terör örgütlerin kurdukları hain emelleri ve  planları bozulacaktır." değerlendirmesinde bulundu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yarın Rusya Devlet Başkanı  Vladamir Putin ile yapacağı görüşmeye de değinen Eyyüpkoca, "Erdoğan ve Putin'in  görüşmesi sonrasında, daha önce bir miktar geriye doğru giden Rusya-Türkiye  ilişkilerinin 24 Kasım öncesine döneceğini ve en iyi seviyede tekrar Rusya'yla  beraber partner olarak çalışacağımızı ümit ediyorum." ifadesini kullandı.

Fatih Belediye Başkanı Fatih Demir de festivalin Türkiye'nin en büyük  açık hava festivali olduğunu vurgulayarak, "Ülkemizin moda ve tekstil sektörünün  kalbi olan Laleli'yi dünya ölçeğinde ön plana taşıyan bu tür organizasyonları  gerçekleştirenleri tebrik ediyorum." dedi.

Demir, 15 Temmuz'da yaşanan menfur darbe girişimine karşın da yaklaşık  5 milyon insanın katıldığı demokrasi mitingiyle birlik ve beraberlik mesajı  verildiğini söyledi.

"Darbe girişimine inat üretim ve ihracata devam" sloganıyla  gerçekleştirilen festivalin açılış töreninin ardından katılımcılar, ikili  görüşmeler gerçekleştirdi. 14 Ağustos’ta sona erecek festivale 7 ülkeden 170  girişimci katılıyor.

 
 
 
 
 

______www.grupbileti.com______

Seyahate gitmek isteyen grubunuz grupbileti.com dan nasıl faydalanabilir , Grup olarak bir Seyahat etmeye karar verdiniz ve otobüs kiralamanız gerekiyor.En Ucuz fiyata İstediğiniz boyutta otobüs kiralama konusunda yapmanız gereken Otobüs Kiralama Talep Formunu doldurmalısınız.. Toplu olarak yapacağınız seyahati uçak ile gerçekleştirecekseniz yine yapmanız gereken sadece Grup Uçak Bileti Talep Formunu doldurmaktır. www.grupbileti.com Yurtiçi ve Yurtdışı Tüm tatil planlarınızda Grup Uçak Bileti temin etmek için hizmetinizdeyiz , Formu doldurmadan Whatsapp whatsapp iletisim tan bize ulaşabilirsiniz.Tekli Olarak Uçak bileti almayı düşünüyorsanız en Ucuz Uçak biletini www.ucakbiletiall.net sitemizden alabilirsiniz

 

 

LASİAD’ın bu yıl beşincisini gerçekleştirdiği 'Laleli Fashion Shopping Festivali' başladı. LASİAD Başkanı Eyyüpkoca "Erdoğan ve Putin'in görüşmesi sonrasında Rusya-Türkiye ilişkilerinin 24 Kasım öncesine döneceğini ve en iyi seviyede tekrar Rusya'yla beraber partner olarak çalışacağımızı ümit ediyorum" dedi.
Etiketler » İstanbul Grup Uçak Bileti   » İstanbul Toplu Uçak Bileti   » İstanbul Grup Uçak Rezervasyonu  
Google ARA: 5. Laleli Fashion Shopping Festivali başladı


Haberler