İskele Belediyesi Halk Dansları Topluluğu, Hollanda’da - Grup uçak bileti , Otobüs kiralama , Gezi turları , Transfer Hizmeti - GrupBileti.Com

İskele Belediyesi Halk Dansları Topluluğu, Hollanda’da

GRUP UÇAK BİLETİ TALEBİ İÇİN TIKLAYIN

İskele Belediyesi Halk Dansları Topluluğu, Hollanda’da KKTC’yi temsil etti.

 

 

Hollanda’nın Brunssum şehrinde her 4 yılda bir düzenlenen CIOFF’un önemli festivallerinden  Worldfestival Parade Brunssum- Holland Uluslararası Halk Dansları Festivali’ne katılan ekip, “festival içerisindeki kılık kıyafet bütünlüğü; oyunların, müziklerin ve kıyafetlerin zenginliği ve disiplinli davranışlarıyla” ilgi gördü.

Festival açılışında, KKTC ile İskele İlçesi’nin 3 dakikalık tanıtım filmi gösterildi. Festivale Hollanda’dan 10 ekibin  yanı sıra KKTC, Brezilya, Congo, Arnavutluk, ABD, İrlanda, Meksika, Hırvatistan, Slovakya, Polonya, Martinik Adaları, Hawai Adaları, Guinee, Nepal, Çin, Tataristan, Rusland Kamchatka, Tatristan, Endonezya, Peru, Şili, Rusya, Togo , Romanya ve Ivory Coast  ekipleri katıldı.

Festivali izleyen birçok CIOFF başkanından ve özellikle CIOFF Hollanda  Başkanı ve Festival Komitesi Başkanı  Helene Van  Laanen - Hendriks’den  “tam puan” alan topluluk, “örnek grup” gösterilerek,  önümüzdeki yıl yapılacak olan CIOFF Festivalleri’nden birçok davet aldı.

KKTC ve Kıbrıs Türk Halk Dansları’nın başarı ile tanıtıldığını ve bu başarıların bir rastlantı olmadığını; topluluğun disiplinli ve özverili çalışmalarının bir ürünü olduğunu kaydeden topluluk yönetmeni Özlem Kadirağa; konuya ilişkin açıklamasında dünyanın ve CIOFF’un en önemli festivalleri arasında gösterilen bu festivale katılmaktan son derece mutluluk duyduklarını  belirtti.

Yönetmen Özlem Kadirağa Hollanda’daki  festival için maddi ve manevi yardımlarından dolayı İskele Belediyesi’ne   teşekkür ederken; KKTC’yi,  Hollanda’da tanıtmanın ve adını duyurmanın kendileri için  gurur verici olduğunu kaydetti.

 

______www.grupbileti.com______

Seyahate gitmek isteyen grubunuz grupbileti.com dan nasıl faydalanabilir , Grup olarak bir Seyahat etmeye karar verdiniz ve otobüs kiralamanız gerekiyor.En Ucuz fiyata İstediğiniz boyutta otobüs kiralama konusunda yapmanız gereken Otobüs Kiralama Talep Formunu doldurmalısınız.. Toplu olarak yapacağınız seyahati uçak ile gerçekleştirecekseniz yine yapmanız gereken sadece Grup Uçak Bileti Talep Formunu doldurmaktır. www.grupbileti.com Yurtiçi ve Yurtdışı Tüm tatil planlarınızda Grup Uçak Bileti temin etmek için hizmetinizdeyiz , Formu doldurmadan Whatsapp whatsapp iletisim tan bize ulaşabilirsiniz.Tekli Olarak Uçak bileti almayı düşünüyorsanız en Ucuz Uçak biletini www.ucakbiletiall.net sitemizden alabilirsiniz

 

 

İskele Belediyesi Halk Dansları Topluluğu, Hollanda’da KKTC’yi temsil etti.
Etiketler » Hollanda Grup Uçak Bileti AL   » Hollanda Grup Uçak rezervasyonu   » Hollanda Toplu Uçak Bileti  
Google ARA: İskele Belediyesi Halk Dansları Topluluğu, Hollanda’da


Haberler