17. İpsala Çeltik Festivali ve Tarım Fuarı'na doğru - Grup uçak bileti , Otobüs kiralama , Gezi turları , Transfer Hizmeti - GrupBileti.Com

17. İpsala Çeltik Festivali ve Tarım Fuarı'na doğru

GRUP UÇAK BİLETİ TALEBİ İÇİN TIKLAYIN

İpsala Belediyesi'nin meclis salonunda düzenlenen toplantıda, 31 Ağustos - 4 Eylül tarihleri arasında düzenlenecek, "17. İpsala Çeltik Festivali ve Tarım Fuarı"na çok iyi hazırlandıklarını belirten Özdemir, "Kısa bir süre önce yapılan darbe girişiminin hemen ardından ertelenip ertelenmeyeceği konusunda istişare ettik. Ülkemizin bu hassas döneminde hayatın olağan devamını, Türkiye’nin gücünü, ekonomimizi, birlik bütünlüğümüzü ve inancımızı tekrar ifade etmek için bu etkinliği sürdürme kararı aldık. Bundan geri adım atmış olsaydık sanki onlara yenilmiş gibi bir durum ortaya çıkacaktı ki bunu tabi ki arzu etmeyiz. Etkinliğe devam edeceğiz ancak şehitlerimiz hatırasına saygı gereği eğlence bölümü bu festivalde olmayacak." diye konuştu.

İpsala Belediye Başkanı Mehmet Kerman da Türkiye'nin birlik ve beraberlik içerisinde Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz'daki darbe girişimini yenilgiye uğrattığını ifade etti.

15 Temmuz şehitlerine saygı amacıyla fuarın eğlence bölümünün faaliyette olmayacağını aktaran Kerman, "Eğlence etkinliklerimiz iptal olduğu için fuar etkinliklerimizi de erteleme düşüncesindeydik. Ancak daha önce İpsala Aliçopehlivan köyünde yapılan ve geleneksel hale gelen Kel Aliço Güreşlerimizin İpsala merkezde yapılmasına karar verdik. Bu yıl fuar etkinliklerimiz yine eskiden olduğu gibi ve yine güreşlerimizi de son gün pazar günü yapacağız." şeklinde konuştu.

Toplantıya, Keşan Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, İpsala Ticaret Borsası ve Kel Aliçopehlivanı Tanıtma ve Yaşatma Derneği Başkanı İbrahim Girgin, Keşan Ticaret Borsası Başkanı ve KelAliço Pehlivan Güreşleri Ağası Yusuf Yörük ve işadamları katıldı.

 
 

______www.grupbileti.com______

Seyahate gitmek isteyen grubunuz grupbileti.com dan nasıl faydalanabilir , Grup olarak bir Seyahat etmeye karar verdiniz ve otobüs kiralamanız gerekiyor.En Ucuz fiyata İstediğiniz boyutta otobüs kiralama konusunda yapmanız gereken Otobüs Kiralama Talep Formunu doldurmalısınız.. Toplu olarak yapacağınız seyahati uçak ile gerçekleştirecekseniz yine yapmanız gereken sadece Grup Uçak Bileti Talep Formunu doldurmaktır. www.grupbileti.com Yurtiçi ve Yurtdışı Tüm tatil planlarınızda Grup Uçak Bileti temin etmek için hizmetinizdeyiz , Formu doldurmadan Whatsapp whatsapp iletisim tan bize ulaşabilirsiniz.Tekli Olarak Uçak bileti almayı düşünüyorsanız en Ucuz Uçak biletini www.ucakbiletiall.net sitemizden alabilirsiniz

 

 

İpsala Kaymakamı Eyyup Özdemir, 17. İpsala Çeltik Festivali ve Tarım Fuarı'nın 31 Ağustos - 4 Eylül tarihleri arasında yapılacağını söyledi.
Etiketler » Edirne Grup Uçak Bileti   » Edirne Toplu Uçak Bileti   » Edirne Grup Uçak Rezervasyonu  
Google ARA: 17. İpsala Çeltik Festivali ve Tarım Fuarı'na doğru


Haberler