Nostaljik tramvayda "nostaljik müzik"le seyahat - Grup uçak bileti , Otobüs kiralama , Gezi turları , Transfer Hizmeti - GrupBileti.Com

Nostaljik tramvayda "nostaljik müzik"le seyahat

GRUP UÇAK BİLETİ TALEBİ İÇİN TIKLAYIN
Beyoğlu'nda, Taksim-Tünel meydanı arasında yolcu taşıyan nostaljik tramvaylarda yolculara İETT tarafından nostaljik müzik dinletisi sunuluyor.
 
Tünel-Taksim meydanı arasında 1992 yılından beri hizmet veren nostaljik tramvaylara hoparlörler aracılığıyla, İETT ekiplerince yüklenen nostaljik müzik eşliğinde yolcular, Beyoğlu'nun tarihi havasını teneffüs ediyor.
 
Türk Sanat müziği ağırlıklı gramofon şeklindeki bir cihazdan çalan nostaljik eserler, tramvayın durağı değiştiğinde yolculara yeni şarkılar sunuyor. Yolcular da nostaljik tramvayda müzik eşliğinde yolculuğun tadını çıkarıyor.
 
Müzisyen Ali Kaya, yaptığı açıklamada, müzikle yıllardır iç içe olduğunu ve uygulamayı duyar duymaz Beyoğlu'na geldiğini söyledi. Eski İstanbul tadında yolculuk yapmaktan keyif aldığını belirten Kaya, "Bu hizmette emeği geçenleri kutluyorum. Çok anlamlı bir iş yapılmış. Kendimi eski İstanbul atmosferi içerisinde buldum. Umarım bu güzel şehir, eski havasını bu tür uygulamalarda hatırlar." diye konuştu.
 
Öğretmen Gamze Akyüz ise tesadüfen kullandığı nostaljik tramvayda eski şarkıları duyduğunda çok mutlu olduğunu ifade ederek, "Bir anda kendimi eski İstanbul'da buldum. Şarkılar çok güzel ve özenle seçilmiş. Umarım bu tarz hizmetlerle eski İstanbul ruhu sık sık karşımıza çıkar." dedi.

______www.grupbileti.com______

Seyahate gitmek isteyen grubunuz grupbileti.com dan nasıl faydalanabilir , Grup olarak bir Seyahat etmeye karar verdiniz ve otobüs kiralamanız gerekiyor.En Ucuz fiyata İstediğiniz boyutta otobüs kiralama konusunda yapmanız gereken Otobüs Kiralama Talep Formunu doldurmalısınız.. Toplu olarak yapacağınız seyahati uçak ile gerçekleştirecekseniz yine yapmanız gereken sadece Grup Uçak Bileti Talep Formunu doldurmaktır. www.grupbileti.com Yurtiçi ve Yurtdışı Tüm tatil planlarınızda Grup Uçak Bileti temin etmek için hizmetinizdeyiz , Formu doldurmadan Whatsapp whatsapp iletisim tan bize ulaşabilirsiniz.Tekli Olarak Uçak bileti almayı düşünüyorsanız en Ucuz Uçak biletini www.ucakbiletiall.net sitemizden alabilirsiniz

 

 

Beyoğlu'nda, Taksim-Tünel meydanı arasında yolcu taşıyan nostaljik tramvaylarda yolculara İETT tarafından nostaljik müzik dinletisi sunuluyor.
Etiketler » İstanbul Grup Uçak Bileti   » İstanbul Toplu Uçak Bileti   » İstanbul Grup Uçak Rezervasyonu  
Google ARA: Nostaljik tramvayda "nostaljik müzik"le seyahat


Haberler