Yöresel Ürünler Yemek Festivali Başlıyor - Grup uçak bileti , Otobüs kiralama , Gezi turları , Transfer Hizmeti - GrupBileti.Com

Yöresel Ürünler Yemek Festivali Başlıyor

GRUP UÇAK BİLETİ TALEBİ İÇİN TIKLAYIN
Türkiye Gaziantep İl ve İlçe Dernekleri Federasyonunun organize ettiği 1.Uluslararası Gaziantep el sanatları ve Yöresel ürünler yemek festivali 20-26 Eylül 2016 tarihleri arasında İstanbul Yenikapı etkinlik alanında yapılacak.
 
Türkiye Gaziantep İl ve İlçe Dernekleri Federasyonu Başkanı Hasan Özaygut, federasyonun organize ettiği 1.Uluslararası Gaziantep El Sanatları ve Yöresel Ürünler Yemek Festivali'ne 12 ülkeden ve yurdun çeşitli illerinden yerli ve yabancı davetlilerin katılacağını söyledi. Festivalin 20-26 Eylül tarihleri arasında İstanbul Yenikapı'daki etkinlik alanında gerçekleştirileceğini belirten Özaygut, "Gelecek olan yerli ve yabancı konukların ağırlanacağı festival birbirinden renkli Gaziantep kültürünü yansıtacaktır. Gaziantep Valiliği, Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Esnaf sanatkarlar odası ve çeşitli sivil toplum kuruluşlarında yer alacağı bu etkinlerine Tüm hemşerilerimizi ve dostlarımızı davet ediyoruz. Amacımız Gaziantep kültürünü uluslararası boyuta taşımak ve Gazi şehrimizin ne kadar misafirperver olduğu anlatmak olacaktır. Etkinlik suresi boyunca yurt dışından gelen misafirlerinizi 7 gün Gaziantep'te, 7 günde İstanbul'da ağırlayacağız. Buradan destek olan kurumlarımıza şimdiden Gaziantep sevdası için verdikleri destekten dolayı teşekkür ediyoruz" dedi.

______www.grupbileti.com______

Seyahate gitmek isteyen grubunuz grupbileti.com dan nasıl faydalanabilir , Grup olarak bir Seyahat etmeye karar verdiniz ve otobüs kiralamanız gerekiyor.En Ucuz fiyata İstediğiniz boyutta otobüs kiralama konusunda yapmanız gereken Otobüs Kiralama Talep Formunu doldurmalısınız.. Toplu olarak yapacağınız seyahati uçak ile gerçekleştirecekseniz yine yapmanız gereken sadece Grup Uçak Bileti Talep Formunu doldurmaktır. www.grupbileti.com Yurtiçi ve Yurtdışı Tüm tatil planlarınızda Grup Uçak Bileti temin etmek için hizmetinizdeyiz , Formu doldurmadan Whatsapp whatsapp iletisim tan bize ulaşabilirsiniz.Tekli Olarak Uçak bileti almayı düşünüyorsanız en Ucuz Uçak biletini www.ucakbiletiall.net sitemizden alabilirsiniz

 

 

Türkiye Gaziantep İl ve İlçe Dernekleri Federasyonunun organize ettiği 1.Uluslararası Gaziantep el sanatları ve Yöresel ürünler yemek festivali 20-26 Eylül 2016 tarihleri arasında İstanbul Yenikapı etkinlik alanında yapılacak.
Etiketler » Gaziantep Grup Uçak Bileti al   » Gaziantep Grup Uçak Rezervasyonu   » Gaziantep Toplu Uçak Bileti AL  
Google ARA: Yöresel Ürünler Yemek Festivali Başlıyor


Haberler