Dundee ilk vegan festivaline hazırlanıyor - Grup uçak bileti , Otobüs kiralama , Gezi turları , Transfer Hizmeti - GrupBileti.Com

Dundee ilk vegan festivaline hazırlanıyor

GRUP UÇAK BİLETİ TALEBİ İÇİN TIKLAYIN
PETA’nın 2015 yılının sonuna doğru 2016’nın veganizm yılı olduğunu açıklamasından sonra gelen haberlere baktığımızda oldukça doğru olduklarını görüyoruz. İskoçya’nın dördüncü büyük şehri olan Dundee, ilk vegan festivalini bu sonbaharda gerçekleştirecek.
 
Yerel hayvan hakları savunucusu Barry Conlon ve vegan iş sahibi Jamie Kidd tarafından düzenlenen etkinlik 19 Kasım’da gerçekleşecek. Festivalde, yerel vegan işletmeleri, savunuculuk ve sosyal yardım için çalışmalar yürüten vegan hayır kurumları ve vegan konuşmacıların yer alması planlanıyor.
 
Jamie’nin kendi vegan işi olduğu için bu tür festivallere çok aşina olduğunu ve ülkedeki birçok festivale gittiğini söyleyen Barry de vegan toplumu için Dundee’de yerel hayvan hakları aktivistliği yapıyor. Güçlerini birleştirme kararı alan bu ikili, ilk vegan festivalini gerçekleştirmeye karar veriyorlar. Vegan etkinliklerinin herkes için erişilebilir olması gerektiğini yalnızca Edinburgh ya da Londra gibi büyük şehirlerde olmaması gerektiğini söyleyerek işe koyuluyorlar.
 
Hayvanlardan elde edilen hiçbir şey kullanılmaz
 
Barry, vegan olmanın sadece hayvansal ürünler yememek olmadığını bunun bir yaşam tarzı olduğunu açıklıyor. Veganlar, vejetaryenlerin yanı sıra, diğer hayvan ürünleri ve hayvanlardan elde edilen yumurta, süt ürünleri, bal, deri, kürk, ipek, yün, kozmetik ve sabun gibi yan ürünleri kullanmıyor.
 
Barry, “Biz bu festival ile hızla büyüyen yerel vegan topluluğunu, yerel bağımsız işletmelerden hayır kurumlarına herkesi bir araya getirmeyi planlıyoruz.  Aktivitelerle, atölye çalışmaları ve konuşmacılarla, kendi deneyimlerimizi de aktararak bu yaşam tarzını temsil etmek istiyoruz” diyor.
 
Bu güzel etkinliklerin herkese örnek olmasını ve birçok farklı yerde de gerçekleştirilmesini arzu ediyoruz.

______www.grupbileti.com______

Seyahate gitmek isteyen grubunuz grupbileti.com dan nasıl faydalanabilir , Grup olarak bir Seyahat etmeye karar verdiniz ve otobüs kiralamanız gerekiyor.En Ucuz fiyata İstediğiniz boyutta otobüs kiralama konusunda yapmanız gereken Otobüs Kiralama Talep Formunu doldurmalısınız.. Toplu olarak yapacağınız seyahati uçak ile gerçekleştirecekseniz yine yapmanız gereken sadece Grup Uçak Bileti Talep Formunu doldurmaktır. www.grupbileti.com Yurtiçi ve Yurtdışı Tüm tatil planlarınızda Grup Uçak Bileti temin etmek için hizmetinizdeyiz , Formu doldurmadan Whatsapp whatsapp iletisim tan bize ulaşabilirsiniz.Tekli Olarak Uçak bileti almayı düşünüyorsanız en Ucuz Uçak biletini www.ucakbiletiall.net sitemizden alabilirsiniz

 

 

PETA’nın 2015 yılının sonuna doğru 2016’nın veganizm yılı olduğunu açıklamasından sonra gelen haberlere baktığımızda oldukça doğru olduklarını görüyoruz. İskoçya’nın dördüncü büyük şehri olan Dundee, ilk vegan festivalini bu sonbaharda gerçekleştirecek.
Etiketler » İskoçya Grup Uçak Bileti Al   » İskoçya Toplu Uçak Bileti Al   » İskoçya Grup Uçak Rezervasyonu  
Google ARA: Dundee ilk vegan festivaline hazırlanıyor


Haberler