Rize’de 10 gün sürecek festival - Grup uçak bileti , Otobüs kiralama , Gezi turları , Transfer Hizmeti - GrupBileti.Com

Rize’de 10 gün sürecek festival

GRUP UÇAK BİLETİ TALEBİ İÇİN TIKLAYIN
Rize’de 10 gün sürecek festival
Rize’de bu yıl 8.’si plan edilen Çay ve Yaz Sporları Festivali 10 gün sürecek.
19 Ağustos tarihinde başlayacak olan festival 28 Ağustos tarihinde son bulacak. Festival etkinlikleri çerçevesinde; dağ bisikleti, kano, rafting, yamaç paraşütü, yüzme benzeri fazlası dalga gerçekleştirilecek yarışmaların yanı sıra kültürel olarak yöresel yemek yarışması, halk oyunları yarışmaları, çay olimpiyatları, çay toplama yapışması ve feretiko defilesi benzeri etkinlikler de yer oynuyacak.
8. Çay ve Yaz Sporları Festivali le alakalı veri veren Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, etkinliklerin uluslararası boyutta olacağına dikkati çekerek “İlimizde aşağı yukarıya 19 senedir gerçekleştirilen Çay ve Turizm Festivali 2006 yılından sonra sürdürülememişti. Bu sene ise bu etkinliklerin kapsamını genişleterek bunu festivale dönüştürdük. Önümüzdeki yıldan itibaren ise geçmişte ara verdiği festivalle bizim etkinlii birleştirip 28. Çay ve Turizm Festivali adı altında festivalimizi sürdüreceğiz” dedi.
 
Zamanı yakalamak istiyorsanız politika Haberleri, otobüste, trende veya İnternet, her nerede olursanız olun biz'den takip edilir. sinema, amerikan kadın isimleri ve türk erkek sanatçılar Haberleri Türkiye'nin en çok paylaşılan haber sitesi habercisiz.com'da.
 
Yayınlanan haberler son dakika haber asayiş haberleri, fotoğraf ve video galerileri bulunuyor. son dakika haberkeri ve sodakika haber ilk önce Habercisiz'in haber sayfalarında. en hızlı son dakıka ınternet haberler, yaşam, yemek, genel, teknoloji haberleri buradan takip edin.
 

______www.grupbileti.com______

Seyahate gitmek isteyen grubunuz grupbileti.com dan nasıl faydalanabilir , Grup olarak bir Seyahat etmeye karar verdiniz ve otobüs kiralamanız gerekiyor.En Ucuz fiyata İstediğiniz boyutta otobüs kiralama konusunda yapmanız gereken Otobüs Kiralama Talep Formunu doldurmalısınız.. Toplu olarak yapacağınız seyahati uçak ile gerçekleştirecekseniz yine yapmanız gereken sadece Grup Uçak Bileti Talep Formunu doldurmaktır. www.grupbileti.com Yurtiçi ve Yurtdışı Tüm tatil planlarınızda Grup Uçak Bileti temin etmek için hizmetinizdeyiz , Formu doldurmadan Whatsapp whatsapp iletisim tan bize ulaşabilirsiniz.Tekli Olarak Uçak bileti almayı düşünüyorsanız en Ucuz Uçak biletini www.ucakbiletiall.net sitemizden alabilirsiniz

 

 

14 Ağustos, 2016 10:24 tarihli Rize’de 10 gün sürecek festival haberi ile ilgili son gelişmeleri haber detayında bulabilirsiniz.
Etiketler » Rize Grup Uçak Bileti Al   » Rize Grup Uçak Rezervasyonu   » Rize Toplu Uçak Bileti Al  
Google ARA: Rize’de 10 gün sürecek festival


Haberler