Van Gölü Film Festivali'nde konuk ülke Rusya - Grup uçak bileti , Otobüs kiralama , Gezi turları , Transfer Hizmeti - GrupBileti.Com

Van Gölü Film Festivali'nde konuk ülke Rusya

GRUP UÇAK BİLETİ TALEBİ İÇİN TIKLAYIN
'Nefes- Retrospektif / Geriye Bakış' ana temasıyla bu yıl 28 Ekim-01 Kasım 2016 tarihlerinde gerçekleşecek olan Uluslararası Van Gölü Film Festivali / İnci Kefali Sinema Ödülleri'nin bir geleneği de her yıl bir konuk ülke ağırlaması. Geçtiğimiz yıl yaşanan siyasi krizler neticesinde bu yıla ertelenen konuk ülke ise Rusya. 

"İyi haberler duymak"' sloganı ile gerçekleşecek olan festivalde geçmiş dört yılın retrospektif seçkisinin yanında Rus klasik filmlerinden bir seçki, yeni çekilmiş belgesel ve sinema filmlerinden başvuru eserler yer alacak. Rus konuklar başta olmak üzere; Ermenistan, Azerbaycan, İran gibi komşu ülkeleri de ağırlayacak olan festival bir çok ülkeyle birlikte ülkeden de bir çok sanatçı ve sinemaseveri bir araya getirerek bu yılki en büyük etkinliklerden birini gerçekleştirmeye hazırlanıyor. Van gölü film festivali başkanı Bager Oğuz Oktay 5. Uluslararası Van Gölü Film Festivali / İnci Kefali (Darekh) Sinema Ödülleri Uzun Metraj Sinema Filmi ve Belgesel Film Yarışmasının amacını; "nitelikli filmleri ödüllendirerek, yapımcı ve yaratıcılara manevi katkı sağlamak ve sinema sektörümüzün estetik ve teknik gelişmesini ve filmlerin gösterilmesini sağlamak. 

Sinemanın Van'da gelişmesine ve güçlenmesine, ulusal ve uluslararası Sinema'nın ilimizde tanınmasını, gösterilmesini ve sürdürülebilir olmasını sağlamaktır" şeklindeki açıklamasıyla anlattı. Yapılacak olan kültürel gezilerle şehrin tanıtımını da pekiştirecek olan festivalde ayrıca çeşitli etkinliklere de yer ver veriliyor. Tüm bunların yanısıra bu yıl gerçekleştirilecek olan bir kampanyayla ''Darekh Hatıra Ormanı'' kazandırmak adına da çalışmalar yürütülecek. Toplamda 6 gün sürecek olan festival etkinliklerinde sergiler, kültürel geziler, seminerler veworkshoplar yer alacak. 

Yarışmaya 15 Temmuz 2016 tarihinden itibaren tamamlanmış ve Uluslararası Van Gölü Film Festivali'ne daha önce başvuruda bulunmamış tüm Uzun Metraj Sinema Filmleri ve Belgesel Filmler katılabilirken son başvuru tarihi ise 8 Eylül olarak belirtildi. 
 

______www.grupbileti.com______

Seyahate gitmek isteyen grubunuz grupbileti.com dan nasıl faydalanabilir , Grup olarak bir Seyahat etmeye karar verdiniz ve otobüs kiralamanız gerekiyor.En Ucuz fiyata İstediğiniz boyutta otobüs kiralama konusunda yapmanız gereken Otobüs Kiralama Talep Formunu doldurmalısınız.. Toplu olarak yapacağınız seyahati uçak ile gerçekleştirecekseniz yine yapmanız gereken sadece Grup Uçak Bileti Talep Formunu doldurmaktır. www.grupbileti.com Yurtiçi ve Yurtdışı Tüm tatil planlarınızda Grup Uçak Bileti temin etmek için hizmetinizdeyiz , Formu doldurmadan Whatsapp whatsapp iletisim tan bize ulaşabilirsiniz.Tekli Olarak Uçak bileti almayı düşünüyorsanız en Ucuz Uçak biletini www.ucakbiletiall.net sitemizden alabilirsiniz

 

 

Bajar Kültür Danışmanlığı'nın düzenleyeceği Uluslararası Van Gölü Film Festivali / İnci Kefali Sinema Ödülleri bu yıl 5. sine hazırlanırken festivalin konuk ülkesi Rusya olacak.
Etiketler » Rusya Grup Uçak Bileti al   » Rusya Grup Uçak Rezervasyonu   » Rusya Toplu Uçak Bileti al   »  
Google ARA: Van Gölü Film Festivali'nde konuk ülke Rusya


Haberler