22. Saraybosna Film Festivali başladı - Grup uçak bileti , Otobüs kiralama , Gezi turları , Transfer Hizmeti - GrupBileti.Com

22. Saraybosna Film Festivali başladı

GRUP UÇAK BİLETİ TALEBİ İÇİN TIKLAYIN

Bosna Hersek'te yaşanan savaşın izlerini silmek ve Saraybosna'yı yeniden kültür ve sanatın adresi yapmak amacıyla düzenlenen 22. Saraybosna Film Festivali (SFF), ABD'li aktör Robert De Niro'nun katıldığı açılış töreniyle başladı.

12-20 Ağustos tarihlerinde devam edecek festivalin açılışı dolayısıyla başkent Saraybosna'daki Ulusal Tiyatro'da tören düzenlendi. Festivalin açılışına katılan çok sayıda aktör, siyasetçi, diplomat, sanatçı, müzisyen, yapımcı ve yönetmen tiyatro önündeki kırmızı halıda vatandaşları selamlayıp basın mensuplarına poz verdi.

Bu yılki festivalin onur konuğu Robert De Niro'ya kırmızı halıdan geçişi sırasında yoğun ilgi gösteren konuklar, imza alıp fotoğraf çektirmek için adeta birbiriyle yarıştı.

De Niro'ya "Saraybosna'nın Kalbi" Ödülü

Festival kapsamında bu yılki Saraybosna'nın Kalbi Yaşam Boyu Başarı Ödülü,ABD'li aktör De Niro'ya takdim edildi.

Yazlık Sinema'da, yaklaşık 3 bin davetlinin katıldığı törende, ödülünü Festival Direktörü Mirsad Purivatra'dan alan De Niro, Saraybosna'yı her zaman hatırlayacağını belirterek, "En zor zamanlarda, büyük bir cesaret örneği gösteren dünya üzerinde başka bir şehrin olmadığını düşünüyorum." dedi.

Ödül töreninin ardından, De Niro ile özdeşleşen 1976 yapımı Taksi Şoförü (Taxi Driver) filminin 40. yılına özel gösterimi ile festival resmen başladı.

Saraybosna'da 22 yıldır dünyanın farklı ülkelerinden sinema sanatçılarını ve sinemaseverleri ağırlayan uluslararası festivalde bu yıl farklı kategorilerde 220'den fazla film yarışacak.

Saraybosna Film Festivali, Balkanların en önemli kültürel etkinlikleri arasında gösteriliyor.

 

______www.grupbileti.com______

Seyahate gitmek isteyen grubunuz grupbileti.com dan nasıl faydalanabilir , Grup olarak bir Seyahat etmeye karar verdiniz ve otobüs kiralamanız gerekiyor.En Ucuz fiyata İstediğiniz boyutta otobüs kiralama konusunda yapmanız gereken Otobüs Kiralama Talep Formunu doldurmalısınız.. Toplu olarak yapacağınız seyahati uçak ile gerçekleştirecekseniz yine yapmanız gereken sadece Grup Uçak Bileti Talep Formunu doldurmaktır. www.grupbileti.com Yurtiçi ve Yurtdışı Tüm tatil planlarınızda Grup Uçak Bileti temin etmek için hizmetinizdeyiz , Formu doldurmadan Whatsapp whatsapp iletisim tan bize ulaşabilirsiniz.Tekli Olarak Uçak bileti almayı düşünüyorsanız en Ucuz Uçak biletini www.ucakbiletiall.net sitemizden alabilirsiniz

 

 

Bosna Hersek'te yaşanan savaşın izlerini silmek ve Saraybosna'yı yeniden kültür ve sanatın adresi yapmak amacıyla düzenlenen 22. Saraybosna Film Festivali ABD'li aktör Robert De Niro'nun katıldığı açılış töreniyle başladı.
Etiketler » Saraybosna Grup Uçak Rezervasyonu   » Saraybosna Toplu Uçak Bileti Al   » Saraybosna Grup Uçak Bileti Al   »  
Google ARA: 22. Saraybosna Film Festivali başladı


Haberler