Hayrabolu Böyle Festival Görmedi - Grup uçak bileti , Otobüs kiralama , Gezi turları , Transfer Hizmeti - GrupBileti.Com

Hayrabolu Böyle Festival Görmedi

GRUP UÇAK BİLETİ TALEBİ İÇİN TIKLAYIN

Hayrabolu Kaymakamı Tamer Orhan'ın yanı sıra Tekirdağ Milletvekili Emre Köprülü, Kırklareli Milletvekili Vecdi Gündoğdu, Bulgaristan Karnobat Belediye Başkanı Georgi Dimitrov, siyasi parti il ve ilçe başkanları,  ilçe Belediye Başkanları, Büyükşehir Belediye Meclis Üyeleri, Daire Başkanları ile vatandaşların da büyük ilgi gösterdiği açılış töreni Kaymakamlık önündeki Atatürk Anıtına çelenk konulması ile başladı.

Hayrabolu Belediye Başkanı Fehmi Altayoğlu, Festival açılışında yaptığı konuşmasında terör olaylarına karşı hep dik duracaklarını belirterek  festivalin açılışına katılan herkese  ve kendilerini her zaman destekleyen Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak'a teşekkür etti.

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak da halka hitaben yaptığı konuşmasında, 26. Ayçiçeği Festivalinde Hayrabolu halkı ile birlikte olmanın gurunu yaşadığını söyledi.  Terör olaylarına da değinerek terörü lanetleyen Başkan Albayrak, Atatürk'ün idealleri ve fikirlerinin Türkiye'de en büyük garanti olduğunu söyledi.  Bol bereketli ve bol ürünlü bir yıl temennisinde bulunan Albayrak Festivalin hayırlı olmasını diliyorum" dedi.

Başkan Albayrak, daha sonra Festival etkinliklerini izledi. Komşu ülkelerden Festival için Hayrabolu ilçesine gelen halkoyunları ekipleri ve birçok gösteri grubu açılışta düzenledikleri gösterilerle Hayrabolu halkına eğlenceli anlar yaşattı. Festival korteji yürüyüşü gerçekleştirildi ve Hayrabolu Kültürpark'ta festival kurdelesi kesildi. 

______www.grupbileti.com______

Seyahate gitmek isteyen grubunuz grupbileti.com dan nasıl faydalanabilir , Grup olarak bir Seyahat etmeye karar verdiniz ve otobüs kiralamanız gerekiyor.En Ucuz fiyata İstediğiniz boyutta otobüs kiralama konusunda yapmanız gereken Otobüs Kiralama Talep Formunu doldurmalısınız.. Toplu olarak yapacağınız seyahati uçak ile gerçekleştirecekseniz yine yapmanız gereken sadece Grup Uçak Bileti Talep Formunu doldurmaktır. www.grupbileti.com Yurtiçi ve Yurtdışı Tüm tatil planlarınızda Grup Uçak Bileti temin etmek için hizmetinizdeyiz , Formu doldurmadan Whatsapp whatsapp iletisim tan bize ulaşabilirsiniz.Tekli Olarak Uçak bileti almayı düşünüyorsanız en Ucuz Uçak biletini www.ucakbiletiall.net sitemizden alabilirsiniz

 

 

Etiketler » Tekirdağ Grup Uçak Bileti Al   » Tekirdağ Grup Uçak Rezervasyonu   » Tekirdağ Toplu Uçak Bileti Al  
Google ARA: Hayrabolu Böyle Festival Görmedi


Haberler