26.ayçiçeği Festivali'nde İrem Derici Konser Verdi - Grup uçak bileti , Otobüs kiralama , Gezi turları , Transfer Hizmeti - GrupBileti.Com

26.ayçiçeği Festivali'nde İrem Derici Konser Verdi

GRUP UÇAK BİLETİ TALEBİ İÇİN TIKLAYIN
Hayrabolu ilçesinde gerçekleştirilen 26. Ayçiçeği Festivali etkinlikleri kapsamında sahne alan pop müziği sanatçısı İrem Derici konser verdi.

Alpullu Caddesi festival alanındaki sahneye hayranlarının alkışları eşliğinde çıkan İrem Derici, yaklaşık 1,5 saat konser verdi.

Söylediği şarkılarla konsere katılanlara keyifli anlar yaşatan Derici'ye konser sonunda Belediye Başkanı Fehmi Altayoğlu, tarafından plaket ve çiçek verildi.


Konseri, çok sayıda izleyicinin yanı sıra Belediye Başkan Yardımcıları Birol Alagöz, Necdet Hacet ve Belediye meclis üyeleri de izledi. 

______www.grupbileti.com______

Seyahate gitmek isteyen grubunuz grupbileti.com dan nasıl faydalanabilir , Grup olarak bir Seyahat etmeye karar verdiniz ve otobüs kiralamanız gerekiyor.En Ucuz fiyata İstediğiniz boyutta otobüs kiralama konusunda yapmanız gereken Otobüs Kiralama Talep Formunu doldurmalısınız.. Toplu olarak yapacağınız seyahati uçak ile gerçekleştirecekseniz yine yapmanız gereken sadece Grup Uçak Bileti Talep Formunu doldurmaktır. www.grupbileti.com Yurtiçi ve Yurtdışı Tüm tatil planlarınızda Grup Uçak Bileti temin etmek için hizmetinizdeyiz , Formu doldurmadan Whatsapp whatsapp iletisim tan bize ulaşabilirsiniz.Tekli Olarak Uçak bileti almayı düşünüyorsanız en Ucuz Uçak biletini www.ucakbiletiall.net sitemizden alabilirsiniz

 

 

Konserden detay görüntüler TEKİRDAĞ - Hayrabolu ilçesinde gerçekleştirilen 26. Ayçiçeği Festivali etkinlikleri kapsamında sahne alan pop müziği sanatçısı İrem Derici konser verdi.
Etiketler » Tekirdağ Grup Uçak Bileti Al   » Tekirdağ Grup Uçak Rezervasyonu   » Tekirdağ Toplu Uçak Bileti Al  
Google ARA: 26.ayçiçeği Festivali'nde İrem Derici Konser Verdi


Haberler