Uluslararası Geleneksel Okçuluk Festivali - Grup uçak bileti , Otobüs kiralama , Gezi turları , Transfer Hizmeti - GrupBileti.Com

Uluslararası Geleneksel Okçuluk Festivali

GRUP UÇAK BİLETİ TALEBİ İÇİN TIKLAYIN
11804450564Kütahya'da, 10 ülkeden yaklaşık 580 kemankeşin katılımıyla düzenlenen "Uluslararası Geleneksel Okçuluk Festivali", başladı.
 
Kütahya Atlı Spor Kulübü Tesisleri'nde 2 gün sürecek festival kapsamında, okçuluk yarışmaları düzenlendi. Yarışmaya katılan okçular, minikler, genç bayanlar ve genç erkekler ile büyük bayanlar ve büyük erkekler kategorilerinde, 30, 45, 60, 75 ve 90 metre mesafelerdeki hedeflere atış yaptı.
 
Kütahya Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu, AA muhabirine yaptığı açıklamada, belediye ile Germiyan Okçuluk Kulübü Derneği iş birliğinde yapılan festivale,10 ülkeden yaklaşık 580 kemankeşin katıldığını belirtti.
 
Saraçoğlu, Kütahya'nın okçuluk alanında da isminin duyurulacağını vurgulayarak, şöyle konuştu: 
 
"Türkiye'de il belediyesi olarak bu organizasyonu düzenleyerek bir ilki de gerçekleştiriyoruz. Yaklaşık 10 ülkeden okçuluk sporuna gönül veren kemankeşlerimiz buraya katıldı. Ülkemizin değişik bölgelerinden okçuların buraya iştirak etmesi hakikaten bizleri memnun etti. Okçuluk ata sporumuz olması ile de bizler için önemli. Müslüman Türklerin dünyaya nam saldığı dönemlerde okçuluk oldukça önemliydi. Gelişen teknoloji ile çıkan yeni silahlar ve savaş argümanları okçuluğun unutulmasına neden oluyordu. Biz bunu yeniden canlandırarak geçmişimize sahip çıkmak ve okçuluk sporuna sahip çıkmak adına ekip arkadaşlarımızla birlikte böyle bir festivali düzenliyoruz."
 
Germiyan Okçuluk Kulübü Derneği'nin üyelerinden Halil Kuru ise okçuluk festivalini geliştirerek geleneksel hale getireceklerini belirtti.
 

Yarışmalar sonunda dereceye giren okçular, ödüllendirilecek. 

______www.grupbileti.com______

Seyahate gitmek isteyen grubunuz grupbileti.com dan nasıl faydalanabilir , Grup olarak bir Seyahat etmeye karar verdiniz ve otobüs kiralamanız gerekiyor.En Ucuz fiyata İstediğiniz boyutta otobüs kiralama konusunda yapmanız gereken Otobüs Kiralama Talep Formunu doldurmalısınız.. Toplu olarak yapacağınız seyahati uçak ile gerçekleştirecekseniz yine yapmanız gereken sadece Grup Uçak Bileti Talep Formunu doldurmaktır. www.grupbileti.com Yurtiçi ve Yurtdışı Tüm tatil planlarınızda Grup Uçak Bileti temin etmek için hizmetinizdeyiz , Formu doldurmadan Whatsapp whatsapp iletisim tan bize ulaşabilirsiniz.Tekli Olarak Uçak bileti almayı düşünüyorsanız en Ucuz Uçak biletini www.ucakbiletiall.net sitemizden alabilirsiniz

 

 

Kütahya'da, 10 ülkeden yaklaşık 580 kemankeşin katılımıyla düzenlenen "Uluslararası Geleneksel Okçuluk Festivali", başladı.
Etiketler » Kütahya Grup Uçak Bileti   » Kütahya Grup Uçak Rezervasyonu   » Kütahya Toplu Uçak Bileti  
Google ARA: Uluslararası Geleneksel Okçuluk Festivali


Haberler