K.Çekmece’de spor festivali - Grup uçak bileti , Otobüs kiralama , Gezi turları , Transfer Hizmeti - GrupBileti.Com

K.Çekmece’de spor festivali

GRUP UÇAK BİLETİ TALEBİ İÇİN TIKLAYIN
Bu yıl 10'uncusu düzenlenen 'Şile Belediyesi Geleneksel Yağlı Güreş Müsabakaları'na konuk olarak katılan Etnospor Konfederasyonu Başkanı Bilal Erdoğan, İstanbul ve Küçükçemece halkına müjde verdi.. Ata sporları ile yakından ilgilenen Erdoğan, Küçükçekmece'de 'Etnospor Festivali' yapacaklarını söyledi. Festivalin 26-28 Ağustos tarihleri arasında yapılacağını belirten Bilal Erdoğan, "Bu festival, 11 spor dalında yapılacak. Hem geleneksel sporlarımızı tanıtacağız hem de geleneksel sporlarımızın yanında kültürel unsurlarımızın sergileneceği, halkımızla buluşacağımız bir imkan olacak. Spor müsabakalarının yanı sıra festivalde hem konserler olacak, hem de çocuklar için birçok etkinliklerimiz yapılacak. Geleneksel tatlarımız ve lezzetlerimiz de halka sunulmuş olacak" açıklamasını yaptı.
 
KİMLİĞİMİZLE YÜRÜMELİYİZ
15 Temmuz darbe girişimine dair açıklamalarda bulunan Bilal Erdoğan, "Bizler millet olarak geleceğe kendi kimliğimizle yürümeye karar verdiğimizi bütün dünyaya göstermiş olduk. Kendi kimliğimizin içinde, kendi müziğimizin, kendi edebiyatımızın, kendi sanatımızın olduğu gibi kendi sporumuzun da olması gerektiğine inanıyorum. Biz Türk Milleti olarak, kendi kimliğimizle yürüme iddiasındayız" yorumunu yaptı.
 
ŞİLE'DE HALKLA BULUŞTU

Şile'de halkla buluştu Şile'de düzenlenen geleneksel yağlı güreş müsabakalarını izleyen Bilal Erdoğan'a vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. 

______www.grupbileti.com______

Seyahate gitmek isteyen grubunuz grupbileti.com dan nasıl faydalanabilir , Grup olarak bir Seyahat etmeye karar verdiniz ve otobüs kiralamanız gerekiyor.En Ucuz fiyata İstediğiniz boyutta otobüs kiralama konusunda yapmanız gereken Otobüs Kiralama Talep Formunu doldurmalısınız.. Toplu olarak yapacağınız seyahati uçak ile gerçekleştirecekseniz yine yapmanız gereken sadece Grup Uçak Bileti Talep Formunu doldurmaktır. www.grupbileti.com Yurtiçi ve Yurtdışı Tüm tatil planlarınızda Grup Uçak Bileti temin etmek için hizmetinizdeyiz , Formu doldurmadan Whatsapp whatsapp iletisim tan bize ulaşabilirsiniz.Tekli Olarak Uçak bileti almayı düşünüyorsanız en Ucuz Uçak biletini www.ucakbiletiall.net sitemizden alabilirsiniz

 

 

Etnospor Konfederasyon Başkanı Bilal Erdoğan, Küçükçekmece’de, 26-28 Ağustos’ta 11 spor dalının olacağı bir festivali yapacaklarını söyledi
Etiketler » İstanbul Grup Uçak Bileti   » İstanbul Toplu Uçak Bileti   » İstanbul Grup Uçak Rezervasyonu  
Google ARA: K.Çekmece’de spor festivali


Haberler