İzmir Enternasyonal Fuarı 85. kez açılıyor - Grup uçak bileti , Otobüs kiralama , Gezi turları , Transfer Hizmeti - GrupBileti.Com

İzmir Enternasyonal Fuarı 85. kez açılıyor

GRUP UÇAK BİLETİ TALEBİ İÇİN TIKLAYIN
 İzmir Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde İZFAŞ tarafından düzenlenen 85. İzmir Enternasyonal Fuarı (İEF), yarın Kültürpark'ta açılıyor. 
Teması inovasyon, partner ülkesi Malezya ve onur konuğu ili Manisa olan İzmir Enternasyonal Fuarı, 26 Ağustos-4 Eylül tarihleri arasında 10 gün sürecek etkinliklerle; ticaret, inovasyon, kültür, sanat ve eğlencenin buluşma noktası olacak. İEF, bu yıl güçlü sponsorlarıyla da dikkat çekiyor. Ana sponsor Folkart ve inovasyon ana sponsoru Vestel işbirliğinde düzenlenen İzmir Enternasyonal Fuarı, 85. yılında önemli markalara ev sahipliği yapıyor.
Tema: İnovasyon
Her yıl başka bir temayla düzenlenen İzmir Enternasyonal Fuarı'nın bu yılki ana teması inovasyon olarak belirlendi. İnovasyon temasını bundan sonraki yıllarda da sürdürecek olan fuar kapsamında; tekno parklardan maker hareketine; dünyaca ünlü markalardan yazılım teknolojilerine kadar ana tema ile ilgili önemli isimler 2 No'lu Hol'de buluşacak.
Açılış konseri Murat Boz'dan
Fuar çim konserleri Migros sponsorluğunda Murat Boz ile başlıyor. Fuar'ın açılış günü yarın saat 21.30'da gerçekleştirilecek konser ücretsiz olacak. Yeni çıkardığı albümüyle büyük ilgi toplayan ünlü sanatçı, albümünün ilk konserini 85. İzmir Enternasyonal Fuarı'nda verecek.
42 ülke geliyor
Fuara ticari katılım, delegasyon ve etkinlikler kapsamında 42 ülke geliyor. 26-31 Ağustos tarihlerinde altı gün açık kalacak uluslararası katılım holü olan 4 No'lu Hol'de, 85. İEF'in partner ülkesi Malezya da yer alıyor. Ayrıca onur konuğu il Manisa, fuar süresince 1/A No'lu Hol'de olacak. 85. İzmir Enternasyonal Fuarı'na katılan ve heyetler halinde gelen ülkeler şöyle; ABD, Almanya, Angola, Arjantin, Avusturalya, Bangladeş, Belçika, Benin Cumhuriyeti, Çad, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Demokratik Kongo Cumhuriyeti, Ekvator Ginesi, Estonya, Fildişi Sahilleri, Fransa, Gana, Gine, Hollanda, Irak, İngiltere, İsrail, İsveç, İtalya, Kamerun, Komorlar, Kosova, KKTC, Küba, Libya, Malezya, Nijer, Peru, Rusya, Suudi Arabistan, Sri Lanka, Sudan, Tunus, Umman, Ukrayna, Vietnam ve Yeni Zelanda.
Eğlence, sanat ve heyecan 85. İEF'de
Güçlü sponsorları ve her yaşa hitap eden etkinlikleriyle İEF, birçok özel etkinliğe ev sahipliği yapacak. Konserlerden söyleşilere, tiyatro oyunlarından sinema gösterimlerine, sokak gösterilerinden sürpriz şovlara kadar pek çok etkinliğin gerçekleştirileceği 85. İEF bu yıl da yüz binlerce insanı Kültürpark'ta buluşturacak. Ana sponsor Folkart'ın İzmir'e getireceği dünyaca ünlü serbest stil motokros gösteri ekibi FMX Blackliner; fuar süresince Lozan kapısı girişi, Pakistan Pavyonu önüne kurulacak olan parkurda nefes kesen gösterileriyle izleyenleri büyüleyecek. Açılış gecesinde ilk şovunu 20.30'da gerçekleştirecek olan ekip, görkemli şovlarını fuar sokaklarına taşıyacak. İEF, Türkiye'ye ilk defa gelecek, perküsyon ve dans şovlarından oluşan Tararam'a ve daha fazlasına ev sahipliği yapacak. Sahne şovlarıyla izleyenlere görsel şölen yaşatan Close ACT Globe ve Malaya 3 No'lu Hol'ün önünde sergileyecekleri performanslarıyla unutulmayacak anlar yaşatacak.
Fuar Çim Konserleri
Fuar Çim Konserleri, müzikal ve sahne şovlarıyla eğlenceli saatler geçirecek olan ziyaretçiler; tiyatro, sergi ve Sinema Burada Festivali gibi sanatsal etkinliklere de katılabilecek. Sinema gösterimleri, sergiler ve workshoplarla 85. İEF sanat dolu geçecek. Çocukların unutulmadığı etkinlik şöleninde minikler hem çocuk tiyatroları hem de İzelman Fuar Çocuk Klübü'ndeki oyunlar, aktiviteler ve eğitim istasyonlarında keyifli zaman geçirecek. Ayrıca bu yıl İzelman Fuar Çocuk Klubü'nde engelliler merkezi ile ortaklaşa gerçekleştirilecek "Kaynaştırmalı Eğitim" programıyla engelli çocuklarımız da İEF'de rahat edecek.
Öte yandan, Kültürpark'ın uzun havuz bölümünde yer alan sanat sokağında, fuar süresince ücretsiz atölye çalışmaları gerçekleştirilecek. Folkart sponsorluğunda yurtdışından gelen Circus Workshop etkinliği ile sirk gösterilerinin püf noktaları hakkında uygulamalı eğitimler verilecek. Mogambo Caz Günleri ile cazın önemli isimleri İEF'de buluşacak. Geçmişte fuarın en önemli gece kuluplerinden olan Mogamba'dan caz tınıları yükselecek. Mogambo Caz Günleri kapsamında düzenlenen konserlere girişler ücretli diğer tüm etkinlikler ücretsiz olacak. Etkinliklerle ilgili daha fazla bilgiye ief.izfas.com.tr, www.gelecekizmirde.com adreslerinden ulaşılabilecek.
Fuar giriş ücretleri
Ekonomi Bakanlığı himayesinde düzenlenen İzmir Enternasyonal Fuarı'nın giriş saatleri 16.00-23.00, Fuar Çarşısı için giriş saatleri 12.00-24.00 olarak belirlendi. Kart ile girişlerin yanı sıra jeton ile girişler de olacak. İzmirim Kart'ta tam 3 TL, öğrenci 2 TL olacak. Jeton ise 3 TL olarak belirlendi. Ayrıca engelli ve refakatçi, gazi ve gazi yakını, şehit ailesi, elektronik kart sahipleri ücretsiz olarak fuara girebilecek.
Yarınki etkinlik programı
16.00 - 23.00 Uluslararası St. Petersburg Sanat Günleri Karma Sergisi / Resim Heykel Müzesi Sanat Galerisi / Kültürpark
16.00 - 23.00 Afrika Heykelleri Sergisi / 4 No'lu Hol / Kültürpark
16.00 - 23.00 Ümit Ünal "Mahlukatlar & Storyboard" Sergisi // İzmir Sanat Merkezi// Kültürpark
18.00 - 22.00 85. İEF Sanat Sokağı / Uzun Havuz / Kültürpark
18.00 - 23.00 İzelman Fuar Çocuk Kulubü / Göl Yanı Çim Alan / Kültürpark
20.30 - 21.30 Fmx Motorsiklet Şovu / Pakistan Pavyonu Önü/ Kültürpark

21.30 - 23.00 Çim Konserleri : "Murat Boz" Migros A.Ş Sponsorluğunda / Yer Altı Otopark Üstü Çim Alan / Kültürpark

 ______www.grupbileti.com______

Seyahate gitmek isteyen grubunuz grupbileti.com dan nasıl faydalanabilir , Grup olarak bir Seyahat etmeye karar verdiniz ve otobüs kiralamanız gerekiyor.En Ucuz fiyata İstediğiniz boyutta otobüs kiralama konusunda yapmanız gereken Otobüs Kiralama Talep Formunu doldurmalısınız.. Toplu olarak yapacağınız seyahati uçak ile gerçekleştirecekseniz yine yapmanız gereken sadece Grup Uçak Bileti Talep Formunu doldurmaktır. www.grupbileti.com Yurtiçi ve Yurtdışı Tüm tatil planlarınızda Grup Uçak Bileti temin etmek için hizmetinizdeyiz , Formu doldurmadan Whatsapp whatsapp iletisim tan bize ulaşabilirsiniz.Tekli Olarak Uçak bileti almayı düşünüyorsanız en Ucuz Uçak biletini www.ucakbiletiall.net sitemizden alabilirsiniz

 

 

İzmir Enternasyonal Fuarı 85. kez açılıyor
Etiketler » İzmir Grup Uçak Bileti   » İzmir Toplu Uçak Bileti   » İzmir Grup Uçak Rezervasyonu  
Google ARA: İzmir Enternasyonal Fuarı 85. kez açılıyor


Haberler